Tomasz Sętowski biogram
Fatamorgana, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 60 cm
30 000 zł
38 000 zł
sygn. p.d.
opisany na odwrociu: "Fatamorgana" 50x60 cm olej, płyta | Tomek Sętowski