Urszula Tekieli   biogram

Musica, 2012

Olej, Płótno

Wymiary:   60 cm x 84 cm

1 000 zł
3 600 zł

*do ceny wlicytowanej należy doliczyć opłatę droit de suite, wynoszącą 5% ceny końcowej