IX Aukcja Nowej Sztuki - 17 lipca 2016, 19:00 (niedziela) - Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12

IX Aukcja Nowej Sztuki

17 lipca 2016, 19:00 (niedziela)

Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12Trzymacie Państwo w swoich rękach katalog zawierający prace, które są przedmiotem Dziewiątej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. 


To już druga aukcja Art in House w Sopocie. Cieszymy się, że nasze wydarzenia mają szansę wpisać się nas stałe w kalendarz trójmiejskich wydarzeń. Mam nadzieję, że dzieła sztuki które przedstawiamy w aukcyjnym katalogu przypadną Państwu do gustu. Podobnie jak w roku ubiegłym, kierując się letnią atmosferą panującą w Sopocie, starałam się dobrać obrazy odzwierciedlające sielski urlopowy nastrój. Dlatego w naszym katalogu znajdziecie Państwo dużo prac wesołych, przesyconych kolorem, wypełnionych słońcem. Szczególną uwagę chciałabym zwróci na twórczość artystów odnoszących w ostatnim czasie spore sukcesy na aukcyjnym rynku: Wojciecha Brewki, Mirelli Stern, Lecha Batora, Krzysztofa Ludwina, Magdaleny Jędrzejczyk, Miro Białego czy Krzysztofa Powałki. Liczę, że wybrane dzieła sztuki spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Dziewiątej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House!

Katalog archiwalnej aukcji sztuki