IX Aukcja Nowej Sztuki - 17 lipca 2016, 19:00 (niedziela) - Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12

IX Aukcja Nowej Sztuki

17 lipca 2016, 19:00 (niedziela)

Sopot, Dworek Sierakowskich - "Młody Byron", ul. Józefa Czyżewskiego 12

Trzymacie Państwo w swoich rękach katalog zawierający prace, które są przedmiotem Dziewiątej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House.

To już druga aukcja Art in House w Sopocie. Cieszymy się, że nasze wydarzenia mają szansę wpisać się nas stałe w kalendarz trójmiejskich wydarzeń. Mam nadzieję, że dzieła sztuki które przedstawiamy w aukcyjnym katalogu przypadną Państwu do gustu. Podobnie jak w roku ubiegłym, kierując się letnią atmosferą panującą w Sopocie, starałam się dobrać obrazy odzwierciedlające sielski urlopowy nastrój. Dlatego w naszym katalogu znajdziecie Państwo dużo prac wesołych, przesyconych kolorem, wypełnionych słońcem. Szczególną uwagę chciałabym zwróci na twórczość artystów odnoszących w ostatnim czasie spore sukcesy na aukcyjnym rynku: Wojciecha Brewki, Mirelli Stern, Lecha Batora, Krzysztofa Ludwina, Magdaleny Jędrzejczyk, Miro Białego czy Krzysztofa Powałki. Liczę, że wybrane dzieła sztuki spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Dziewiątej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House!

Sycylia, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Rozmowy pokojowe, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pałac pamięci, 2016
Akwarela, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
2 800 zł
Musica, 2012
Olej, Płótno, 60 cm x 84 cm
1 000 zł
3 600 zł
Bez tytułu, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Traktor, 2015
Olej, Płótno, 150 cm x 110 cm
1 000 zł
1 800 zł
Mój, 2016
Akryl, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ulotność lata, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 600 zł
Koty na plaży, 2016
Olej, Płótno, 45 cm x 55 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sopot Marina, 2016
Technika własna, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ksztalt X, 2016
Technika własna, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Juliusz Lewandowski
The Notice, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wychodząc z ciemności, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zaporożec, 2016
Technika własna, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 400 zł
Bt (45), 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cisza - dyptyk, 2016
Technika własna, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wioślarze, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Karolina Kucharska
Pora na śniadanie, 2016
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Silence, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Mopsik z netu, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Palindron, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nietykalne, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Żółta łódź, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Plaża, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zmysły, 2015
Olej, Płótno, 110 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zamiłowanie, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tors drewniany nr: 3, 2016
Drewno, 15 cm x 31 cm
1 000 zł
1 100 zł
Twarze i maski, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Volare V, 2016
Akryl, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
…one się zatraciły, 2016
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
The HoT_XIX, 2016
Olej, Płyta, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Rock and barock, 2016
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Prosta droga do zakonu, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Miraż II, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Polowanie, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Koi, 2016
1 000 zł
1 000 zł
Pożegnanie, 2016
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł