Witold Kaczanowski biogram
Pejzaż
Olej, Płótno
Wymiary: 53 cm x 85 cm
13 000 zł
Twórczość Witolda Kaczanowskiego to przede wszystkim abstrakcja, niepozbawiona jednak elementów figuratywnych, będących znakiem rozpoznawalnym w kompozycjach artysty. Sylwetki przedstawionych postaci zawieszone są w nieokreślonej, pustej czasoprzestrzeni, przekonując o ciągłej samotności człowieka we wszechświecie.