Włodzimierz Pawlak biogram
Polacy formują flagę narodową, 2012
Olej, Płótno
Wymiary: 29 cm x 33 cm
20 000 zł
28 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 29 cm x 33 cm