Agnieszka Sitko biogram
Czerwony i Niebieski na Szarym - dyptyk, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 160 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 160 cm x 80 cm