Daniel Pielucha   biogram

Żurawie i zmierzch, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   90 cm x 120 cm

15 000 zł
Estymacja 17 000 - 20 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu