Edward Dwurnik   biogram

Wilanów, 2012

Akwarela, Tempera jajeczna, Papier

Wymiary:   46 cm x 55 cm

7 000 zł

10 000 - 14 000 zł

Sygn. I opisany p.d WILANÓW | E.DWURNIK 2012 Dwurnik przez cały czas swojej artystycznej kariery chętnie malował architekturę miast i miasteczek, a wiele jego prac przedstawiało Warszawę. Obraz „Wilanów” namalowany temperą jajeczną pochodzi z 2012 roku i jest jedną z ostatnich prac malarza z jego miejskiej serii, którą tworzył od lat sześćdziesiątych.