Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu „droit de suite”.
Sygn. p.d 2018 | E. DWURNIK
Kwiatowe, zwykle intensywnie kolorystyczne motywy pojawiły się w twórczości Dwurnika pod koniec jego życia. Obecnie motyw tulipanów jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na obrazach tego artysty, który przedstawiał je pojedynczo lub pokrywał nimi gęsto całe płótno, układając kwiaty w równe rzędy. Farba na tych obrazach nałożona jest grubo, podkreślając sensualny, erotyczny charakter tych dzieł.