Jan Bonawentura Ostrowski   biogram

Jasiek dla Śpiocha, 2022

Olej, Płótno

Wymiary:   50 cm x 50 cm

1 000 zł
3 000 zł

W październiku budzimy do życia razem z Fundacją „Akogo?” Ewy Błaszczyk! Zapraszamy na wyjątkową aukcję charytatywną „Jasiek dla Śpiocha”. Niecodzienna forma obrazów namalowanych na poszewkach sprawia, że jaśki to gratka dla kolekcjonerów! Każda praca jest oprawiona, dzięki czemu jaśki zamieniają się w wyjątkowe, symboliczne obrazy. Prace będą prezentowane w naszej Galerii w dniach 10 i 11 października. Aukcja odbędzie się 12 października o godz. 19.30 w Sali Koncertowej w Zamku Królewskim w Warszawie. Nie może Was zabraknąć!