KAROLINA OBUCHOWSKA biogram
Ziemia ma muzykę dla tych, którzy słuchają, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 100 cm