Krzysztof Ludwin   biogram

Dom nad Rozlewiskiem, 2019

Akwarela, Papier

Wymiary:   56 cm x 76 cm

2 500 zł

3 500 zł

3 800 - 4 500 zł

Sygn. l.d. LUDWIN. Akwarela Krzysztofa Ludwina należy do cyklu obrazów przedstawiających Dom nad Rozlewiskiem z powieści Małgorzaty Kalicińskiej, który stał się jej architektonicznym bohaterem - posiadłość żyje własnym życiem, zmieniając się wraz z bohaterami, a każdy jego zakątek znany jest czytelnikowi jak jego własne miejsce na ziemi. Ludwin utrwalił jego filmową wersję z miejscowości Tuławki w woj. warmińsko-mazurskim, która stał się jednym z plenerów produkcji serialowej w reżyserii Adka Drabińskiego.