Krzysztof Pająk   biogram

Wojownik z cyklu kody DNA, 2020

Akryl, Olej, Płótno

Wymiary:   74 cm x 76 cm

3 000 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu.