Maja Berezowska   biogram

Scena erotyczna

Tusz, Akwarela, Papier

Wymiary:   23 cm x 18 cm

3 500 zł
11 000 zł

Rysunek został; wykonany w drugiej połowie XX wieku, sygnowany w prawym dolnym rogu znakiem charakterystycznym dla tego okresu.