Marcin Jaszczak   biogram

Winogrona (dyptyk), 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   50 cm x 80 cm

1 000 zł
2 400 zł

Wymiary dyptyku to: 40x50 cm oraz 50x40 cm