Marlena Selin biogram
Królowa Peonia, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 70 cm