51. Aukcja Nowej Sztuki - 14 maja 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

51. Aukcja Nowej Sztuki

14 maja 2021, 19:30 (piątek)

Informujemy, iż koszty transportu wylicytowanych prac na terenie Polski pokrywa Dom Aukcyjny Art in House.

Rozpocznijmy od wspaniałych wieści – ostatnia Aukcja Nowej Sztuki z The Frame w Art in House zakończyła się rekordowym obrotem na poziomie prawie miliona złotych, co czyni ją najlepszą polską aukcją w sektorze Sztuki Młodej i Aktualnej. Dziękujemy Państwu za tak emocjonujący wieczór – gratulujemy nabywcy najdrożej sprzedanej pracy pt. „Kobieta i żółty mercedes II” autorstwa Tomasza Kosteckiego oraz samemu artyście. Nie możemy doczekać się kolejnej aukcji!

Majowy katalog przygotowaliśmy z myślą o nadchodzących, ciepłych miesiącach – jest on przesycony słońcem, zielenią i dobrą energią. W ofercie znajdą Państwo wiele energetycznych prac w wyrazistych kolorach: hiperrealistyczne, pachnące peonie Zbigniewa Kopani; tygrysie bliźnięta Wojtka Brewki, madonny Michała Smoły, tajemnicze oko Moniki Krzymińskiej-Śluborskiej, szalony taniec Andrejusa Kovelinasa, kujawskie ptaki Anny Malinowskiej, uroczą Stefanię Neli Lukashyk czy gruszkowy piknik Davida Schaba.

Spokojny, sentymentalny nastrój to z kolei cecha prac Tomasza Kosteckiego, Jana Stokfisza Delarue, Ilony Herc, Pauliny Góry, Dominika Woźniaka, Klaudii Chomy, Marty Sobierajskiej i Romualda Musiolika. Do warsztatu dawnych mistrzów nawiązuje akwarelowy widok Krakowa Michała Suffczyńskiego, zaangażowana ikona Borysa Fiodorowicza, spacerowiczka Jana Dubrowina, akt w pracowni Katarzyny Panko, flamandzki portret Moniki Kusak-Leśniak, barokowa sowa Mariusza Zdybała oraz martwa natura Wiesława Nowakowskiego.

W mroczny klimat wprowadzą Was Patryk Adach, Magdalena Muraszko-Kowalska, Piotr Kamieniarz, Katarzyna Garstka oraz Piotr Trusik. Dla miłośników rzeźb przygotowaliśmy pięć propozycji: astronautę Arka Szweda, wyjątkowo urodziwy zegar Jacka Opały, wakacyjną Wenus Adama Kołakowskiego, koński duet Ewy Jaworskiej oraz cyberpunkową maskę Waldemara Mazurka.

Wszystkie prace będzie można zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w Art in House – powitajmy maj ze sztuką!

Two Faces, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
35 000 zł
Kobieta i Mercedes 4, 2021
Akwarela, Papier, 36 cm x 48 cm
1 000 zł
20 000 zł
Peonie i błękitne niebo, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Les Corbirres, 2021
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
5 500 zł
Martwa natura, 2021
Olej, Płótno, 68 cm x 58 cm
1 000 zł
3 500 zł
Mały czerwony tulipan, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
19 000 zł
Warszawa NR XI-103-235, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
7 000 zł
Intense Dance, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
House of Happy Car, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
Kujawy, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wenus na wakacjach, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Tlen, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Miejsce początku II, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
As, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
9 000 zł
Ogród Mnie, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zapomniane domy, Toskania, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zaległy urlop, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Gruszki Williamsa, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Wieczorne czytanie, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wschody i Zachody, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kanion z Madonnami, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nature is Yellow, 2018
Akryl, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Sina dal, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
5 500 zł
_Katarzyna_
The Scarlet Flower, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Portret efemeryczny II, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 135 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Nostalgia, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lorenzo , 2021
Olej, Płótno, 93 cm x 69 cm
1 000 zł
5 000 zł
Papierowe ptaki, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wiosenne wróżby, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Urokliwa para, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Jezus z Woli, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Dziewczyna z lalką, 2021
Olej, Płótno, 26.5 cm x 21 cm
1 000 zł
2 200 zł
Oaza, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Maski, 2014
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kałuże, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
W drodze na Hvar, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Krakowski Rynek, 2021
Akwarela, Papier, 44 cm x 56 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szybkość i ulotność, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Drób, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Lisek Chytrusek, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Sen, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zabawa w chowanego II, 2021
Olej, Płótno, 97 cm x 74 cm
1 000 zł
1 300 zł
Przebojowość, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Królowa Peonia, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 130 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Płonąca Gdynia, 2018
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Pag - Beritnica, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pejzaż abstrakcyjny (dyptyk), 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
Sclous city, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
157, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Suenos del baile I, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Konie w galopie, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
W zakamarkach podświadomości, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Wiatr, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wakacyjny Luz, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Odbicia, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Hummingbird i Ona, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Niebieski krokodyl, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pływalnia 1, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
Początek, 2008
Akryl, Płótno, 100 cm x 170 cm
1 000 zł
1 300 zł
Malwina Jagóra
Upijmy się dziś miłością, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ptysie, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
3 500 zł
W drodze, 2010
Akryl, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Barwne rozmyślania, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 110 cm
1 000 zł
2 600 zł
Stefania, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ready to Fight, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Be positive, 2021
1 000 zł
1 000 zł
Metamorfozy, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dyptyk 5&6, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 600 zł
Razem, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Grand BH, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Planta Cobalta, 2017
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu "Ulotne piękno", 2021
Olej, Płótno, 65 cm x 55 cm
1 000 zł
1 600 zł
Patryk Adach
Bez tytułu 2, 2020
Ołówek, Papier, 66 cm x 46 cm
1 000 zł
5 500 zł
Marzycielka, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Niosę ci ogień, 2021
Pastel, Papier, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dotykiem do mnie mów, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Doskonałe Trafienie, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Isla z cyklu El Pueblo, 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 85 cm
1 000 zł
2 600 zł
Z cyklu "Podróż z Alicją", 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wildlife - W11, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 180 cm
1 000 zł
1 500 zł
Fontanna, 2021
Olej, Płótno, 92 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ćma, 2020
Akryl, Płótno, 115 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Rysunek abstrakcyjny, 2014
Tusz, Papier, 33 cm x 23 cm
1 000 zł
1 400 zł
Różowa piękność, 2016
Akwarela, Papier, 29.5 cm x 21 cm
1 000 zł
1 100 zł
Rok szkolny 1968, 2018
Gwasz, Papier, 21 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dalej tylko Mars, 2021
Ceramika, 55 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
1 600 zł
105
Słyszysz tykanie?, 2021
Ceramika, 65 cm x 65 cm x 35 cm
1 000 zł
4 000 zł
106
Wenus na wakacjach, 2021
Ceramika, Drewno, 91 cm x 50 cm x 21 cm
1 000 zł
3 500 zł
107
Mama-córka, 2020
Ceramika, Drewno, 43 cm x 29.5 cm x 14.5 cm
1 000 zł
3 800 zł
108
Maska 2, 2021
Kamień, Brąz, 20 cm x 15 cm x 12 cm
1 000 zł
3 500 zł