Patrycja Kruszyńska-Mikulska biogram
Ewa, 2017
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 200 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 65 cm