Sabina Maria Grzyb biogram
Miłość w czasie zarazy, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm