Stanislavas Sugintas biogram
In the matrix
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 130 cm
2 200 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 73 cm x 130 cm