Stanisław Kiczko biogram
Ta, co świeci w Ostrej Bramie, 2010
Olej, Płótno
Wymiary: 96 cm x 75 cm
1 000 zł
3 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 96 cm x 75 cm