VIII Aukcja Nowej Sztuki - 19 maja 2016, 19:00 (czwartek) - Warszawa, Galeria Officyna Art & Design, Al. Jerozolimskie 107

VIII Aukcja Nowej Sztuki

19 maja 2016, 19:00 (czwartek)

Warszawa, Galeria Officyna Art & Design, Al. Jerozolimskie 107

To już VIII Aukcja Nowej Sztuki. Na wstępie chciałabym podziękować tym, którzy znają Nową Sztukę nie od dziś oraz tym, którzy będą mieli możliwość zachwycić się jej pięknem i kunsztem po raz pierwszy.

Na tegoroczną VIII Aukcję wybrałam prace, które będzie można wylicytować w Galerii Oficyna Art & Design. Są to unikatowe dzieła o różnorodnej tematyce i technice wykonania.
Wśród artystów, których zaprosiłam do współpracy znalazły się nazwiska dopiero rozpoczynające współtworzenie naszych aukcji, tj.: Krzysztof Ludwin, Arkadiusz Andrejkow, Joanna Sokołowska, Natalia Biegalska, Sławomir Konieczniak oraz Lena Sterk. W katalogu odnajdziecie Państwo również dzieła twórców bardzo docenionych na polskim i zagranicznym rynku sztuki, np.: Violi Tycz, Olka Myjaka, Wojtka Brewki, Magdaleny Jędrzejczyk, Rajmunda Gałeckiego, Grzegorza Klimka czy Lecha Batora. Ich wyjątkowe obrazy biją niekiedy aukcyjne rekordy popularności.

Bardzo cieszy mnie fakt, iż prace polskich artystów są znane nie tylko w naszym kraju lecz również poza jego granicami. Świadczy o tym stale zwiększająca się liczba obcokrajowców biorących udział w naszych licytacjach. Twórczość i dorobek artystyczny jest doceniany nie tylko w wielu miastach Europy ale również w Ameryce, Azji czy Australii. To wielki zaszczyt wiedzieć, że wyselekcjonowana polska Nowa Sztuka jest uznawana i ceniona na całym świecie. Art in House to coś więcej niż tylko dom aukcyjny. To miłość i pasja do tego, co dla mnie najważniejsze – Sztuki. Każde wybrane dzieło to dzieło szczególnie cenne, charakteryzujące się ogromną starannością wykonania, dbałością o szczegóły i wysokim kunsztem artystycznym. Mam nadzieję, iż udział w VIII Aukcji Nowej Sztuki będzie dla Państwa czystą przyjemnością licytacji obrazów, a dla mnie dowodem na to jak znakomita jest twórczość polskich artystów. Każda z prac może stać się wyjątkową ozdobą Państwa wnętrza.

Serdecznie zapraszam do historii opowiedzianej obrazem!

Haliaeetus albicilla, 2016
Olej, Płótno, 115 cm x 105 cm
1 000 zł
8 500 zł
Ze strzelbą, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Parasole i cienie, 2016
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Cichy szelest muślinu, 2012
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kompozycja I, 2016
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Arkadiusz Andrejkow
Glans XI, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cisza 04, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
The HoT XIII, 2016
Płyta, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 600 zł
Sześć elementów, 2016
Tempera jajeczna, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
WhiteRabbit, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Lewitujące koty, 2016
Olej, Płótno, 45 cm x 55 cm
1 000 zł
1 900 zł
Sławek Konieczniak
Humonoids, 2016
Olej, Płótno, 95 cm x 175 cm
1 000 zł
1 000 zł
M. Magdalena, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Surya, 2016
Technika własna, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
1 400 zł
Acrobat, 2016
Akryl, Płótno, 110 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Joanna Sokołowska
Szafir, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
SKIM_G, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Orange, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wieczór na Złotej, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Duet, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Waterland - River 105, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Papuga, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chłopcy z ferajny, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Imp5, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Karolina Kucharska
Plan flaming, 2014
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 600 zł
Halszka Maj
Odlot, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
Akcent orientalny, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ostatnia prosta, 2016
Olej, Płótno, 160 cm x 180 cm
1 000 zł
1 000 zł
Centrala – dyptyk, 2016
Technika własna, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bibliotekarz, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Śniadanie na trawie, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Brak tytułu, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cat-is-a-dj, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wschody-zachody, 2016
Olej, Płótno, 125 cm x 95 cm
1 000 zł
1 800 zł