VIII Aukcja Nowej Sztuki - 19 maja 2016, 19:00 (czwartek) - Warszawa, Galeria Officyna Art & Design, Al. Jerozolimskie 107

VIII Aukcja Nowej Sztuki

19 maja 2016, 19:00 (czwartek)

Warszawa, Galeria Officyna Art & Design, Al. Jerozolimskie 107To już VIII Aukcja Nowej Sztuki. Na wstępie chciałabym podziękować tym, którzy znają Nową Sztukę nie od dziś oraz tym, którzy będą mieli możliwość zachwycić się jej pięknem i kunsztem po raz pierwszy.

 
Na tegoroczną VIII Aukcję wybrałam prace, które będzie można wylicytować w Galerii Oficyna Art & Design. Są to unikatowe dzieła o różnorodnej tematyce i technice wykonania. 
Wśród artystów, których zaprosiłam do współpracy znalazły się nazwiska dopiero rozpoczynające współtworzenie naszych aukcji, tj.: Krzysztof Ludwin, Arkadiusz Andrejkow, Joanna Sokołowska, Natalia Biegalska, Sławomir Konieczniak oraz Lena Sterk. W katalogu odnajdziecie Państwo również dzieła twórców bardzo docenionych na polskim i zagranicznym rynku sztuki, np.: Violi Tycz, Olka Myjaka, Wojtka Brewki, Magdaleny Jędrzejczyk, Rajmunda Gałeckiego, Grzegorza Klimka czy Lecha Batora. Ich wyjątkowe obrazy biją niekiedy aukcyjne rekordy popularności. 


Bardzo cieszy mnie fakt, iż prace polskich artystów są znane nie tylko w naszym kraju lecz również poza jego granicami. Świadczy o tym stale zwiększająca się liczba obcokrajowców biorących udział w naszych licytacjach. Twórczość i dorobek artystyczny jest doceniany nie tylko w wielu miastach Europy ale również w Ameryce, Azji czy Australii. To wielki zaszczyt wiedzieć, że wyselekcjonowana polska Nowa Sztuka jest uznawana i ceniona na całym świecie. Art in House to coś więcej niż tylko dom aukcyjny. To miłość i pasja do tego, co dla mnie najważniejsze – Sztuki. Każde wybrane dzieło to dzieło szczególnie cenne, charakteryzujące się ogromną starannością wykonania, dbałością o szczegóły i wysokim kunsztem artystycznym. Mam nadzieję, iż udział w VIII Aukcji Nowej Sztuki będzie dla Państwa czystą przyjemnością licytacji obrazów, a dla mnie dowodem na to jak znakomita jest twórczość polskich artystów. Każda z prac może stać się wyjątkową ozdobą Państwa wnętrza. 


Serdecznie zapraszam do historii opowiedzianej obrazem!

Katalog archiwalnej aukcji sztuki