Salvador Dali   biogram

Zwiastowanie, EA, sygnowany

Litografia, Papier

Wymiary:   45 cm x 32 cm

2 500 zł

Sygnowany ołówkien: EA, podpis artysty. Na dole sucha pieczęć. Wydawca: Gaceta Espanola De Arte Contemporanea, Madryt