I Aukcja "Sztuka Geometrii" - 19 stycznia 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja "Sztuka Geometrii"

19 stycznia 2024, 19:30 (piątek)

Zatańcz ze mną, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
12, 2019
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
6 500 zł
Biała wiśnia, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Spotkanie z abstrakcją, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 000 zł
Modulor, 2013
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu 134, 2013
Akryl, Płótno, 20 cm x 20 cm
1 000 zł
4 000 zł
4004, 2018
Technika własna, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kwazar, 2023
Akryl, Płótno, 109 cm x 109 cm
1 000 zł
2 200 zł
Mondrian i origami, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Kompozycja V, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bar Mleczny, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Tunel radości, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Blue shadow, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
CHEYT-MC-4 , 1972
Grafika, Papier, 41 cm x 41 cm
1 000 zł
1 600 zł
X05, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Łatany, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Bez tytułu, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kompozycja nr 9, 2016
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Los Angeles, 2020
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Hotele VII, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Eugeniusz Ochonko
Mar de las Calmas, 2019
Szlagmetal, Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
Kolorowe sny, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Ukryte maski, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Maciej Cieśla
Wieczór w ogrodzie, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Rejs, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wschody i zachody, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Słoneczna 3, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chwila refleksji, 2023
Olej, Płótno, 61 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Oko, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przebudzenie, 2018
Technika własna, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Czarny obiekt, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Szept morza, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Miasto, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Flowers for Malewicz, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Le Chateau, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
2 000 zł
Rok tygrysa, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Flamingi, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Red bull, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Teotihuacan, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Abstrakcja geometryczna V, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
1 900 zł
Fever, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wenus w ogrodzie, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Promavera, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Czas i przestrzeń, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
Stańczyk, 2017
Technika własna, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Akt geometryczny, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Sen o pięciu księżycach, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pluralizm, 2015
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Horizon, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Deva, 2023
Metal, 158 cm x 47 cm x 29 cm
1 000 zł
3 000 zł
Para siedząca na oknie, 2023
Brąz, 24.5 cm x 11 cm x 7 cm
1 000 zł
1 700 zł
Arlekin na podeście, 2020
Ceramika, 54 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
1 600 zł
Głowa kobiety, 2023
Ceramika, 23 cm x 20 cm x 13 cm
1 000 zł
1 000 zł