I Aukcja z Czterech Stron Świata - 01 marca 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja z Czterech Stron Świata

01 marca 2024, 19:30 (piątek)

Port (nr 235), 2004
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
55 000 zł
Pantheon II, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Waza grecka, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu
Olej, Płótno, 37 cm x 45 cm
1 000 zł
10 000 zł
Venice Girls Party, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Leżę zła, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Liberty, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Nowy York, 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
8 500 zł
Oneiros, 2022
Kolaż, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Caribbean Blue, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Maiko, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
4 000 zł
Rozmowa, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cafeteria Atlantico, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Odlot czerwonodziobych, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pasażer, 2020
Olej, Płyta, 73 cm x 87 cm
1 000 zł
3 800 zł
Greckie śniadanie, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
X, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Rój, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Wolny stępak, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Latawce i latawice, 2015
Akryl, Olej, Płyta, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Indiańskie lato, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Marynarz, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
W drodze na zamek, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Szum myśli, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
O czym marzą koty, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kwiat różnorodności, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Gorąca sjesta, 2024
Akryl, Płótno, 74 cm x 62 cm
1 000 zł
2 000 zł
Port of the rising sun, 2016
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
1 500 zł
Gra w zależności, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dwa światy, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kobieta w turbanie, 2023
Pastel, Papier, 60 cm x 42 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dziewczyna i Bentley, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
The Oracle, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kraina ognia, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Na krawędzi, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
port, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ekspedycja lodowa, 2023
Akwarela, Papier, 56 cm x 38 cm
1 000 zł
1 000 zł
Widok Kazimierza Dolnego, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Dom nad rozlewiskiem, 1994
Olej, Płótno, 60 cm x 30 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sesame street, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 000 zł
Spring Map, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
W głębi ciszy, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Terra 2, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Taka dama, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Za miastem, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dookoła horyzontu, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Gdzieś nad Nowym Jorkiem, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Lady Volcano, 2023
Ceramika, 75 cm x 40 cm x 39 cm
1 000 zł
3 500 zł
Miś polarny na urlopie, 2022
Kamień, 23 cm x 32 cm x 18 cm
1 000 zł
1 900 zł
Moon Lady, 2022
Ceramika, 30 cm x 27 cm x 14 cm
1 000 zł
1 100 zł