II Aukcja w Galopie - 05 października 2021, 19:30 (wtorek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja w Galopie

05 października 2021, 19:30 (wtorek)

Katalog nadchodzącej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Konistyka, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 180 cm
1 000 zł