Konrad Hamada   biogram

W objęciach jesieni, 2022

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 150 cm

1 000 zł
3 500 zł

Obraz "W objęciach jesieni" jest 1500-nym dziełem artysty.