63. Aukcja Nowej Sztuki - 13 maja 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

63. Aukcja Nowej Sztuki

13 maja 2022, 19:30 (piątek)

Jak należy spędzić wieczór w Rio, aby pozostał niezapomniany? Co odkryjemy w labiryncie snów? Z której kawiarni rozpościera się najlepszy widok na Manhattan? Dokąd prowadzą kamienne ścieżki śródziemnomorskiego miasteczka? Wszystkie te miejsca mogą Państwo odwiedzić razem z nami – wystarczy tylko dać się porwać własnej wyobraźni, która rozwinie skrzydła dzięki obrazom i rzeźbom 63. Aukcji Nowej Sztuki. Każde dzieło to wyjątkowa podróż mentalna – przekonajcie się sami!

Wśród propozycji pojawią się obrazy nawiązuje do motywów spotykanych u dawnych mistrzów: Campio pokaże własną, florystyczną wersję „Madonny” Rafaela; Borys Fiodorowicz powróci z uwspółcześnioną ikoną; Khrystyna Hladka przedstawi pawi portret w stylu impresjonizmu; Jan Dubrowin przekona nas o swojej doskonałej technice w akademickiej kompozycji, zaś Igor Volosnikov dokona syntezy holenderskiej martwej natury z meksykańskim symbolizmem.

W katalogu zobaczą Państwo również grupę surrealistów: Tomasza Sętowskiego, Kamilę Kowalik, Paulinę Zalewską, Grzegorza Radziewicza, Ewę Jasek, Marię Kucię-Alib, Marcina Zalewskiego, Monikę Krzymińską-Śluborską, Andrzeja Kielara, Adama Kołakowskiego, Konstantyna Płotnikova, Beatę Murę czy Izabelę Sak. Poszukiwaczy form abstrakcyjnych może z kolei zainteresować malarsko-rzeźbiarski duet Joanny Roszkowskiej, grę z architekturą modernizmu Łukasza Lepiorza, ekspresyjną kompozycję Pauliny Robotyckiej, monochromatyczne „Indigo” Michała Wróbla lub geometrię w stylu op-art Izabeli Kozłowskiej.

Ostatnie strony katalogu przygotowaliśmy z myślą o miłośnikach form rzeźbiarskich. Zachęcamy do zapoznania się z ceramicznym bykiem Jacka Opały, kochankami na koniu Adama Kołakowskiego, charakterystyczną figurą ze stali Wita Bogusławskiego oraz wehikułem Arka Szweda.

Wszystkie prace będzie można zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w Art in House w tygodniu przed licytacją. Chętnie zapoznamy Państwa z każdą z prac – w tak doborowym towarzystwie naprawdę dobrze się rozmawia!

Love Me, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Wieczór w Rio, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Exemplum, 2020
Olej, Płyta, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
26 000 zł
Labirynt snów, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Cafe Manhattan, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Gejsza, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Life is game, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Królowa cydru, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Mały niebieski tulipan, 2016
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
14 000 zł
Exodus, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
H3RO, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 800 zł
Szach mat, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
7 000 zł
Refleksja, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Blue corrida, 2022
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
18 000 zł
Breath, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Hefajstos, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Grand Cru, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
8 000 zł
Madonna Rafaela, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Makes a difference, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
20 000 zł
Amazonas II, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Magical Forest, 2022
1 000 zł
8 000 zł
Krynica Zdrój, 2020
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Pandora, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Olamaloú
Nightlife, 2021
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wyspa skarbów II, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ciepły słońca blask, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Girl with a ring, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kamela, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kundalini, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Night in black satin, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dobrej nocy, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Geneza, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Debiutanci, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
5 500 zł
Posłaniec, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
3 800 zł
Majowe amory, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Śpiąca nimfa, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ku słońcu, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ekstrawagancja, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
DominoLego, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 95 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bourgeoisie, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Rozumiesz, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Złote sosny, 2022
Technika własna, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Złota klatka, 2022
1 000 zł
1 300 zł
W lustrze, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
W objęciach jesieni, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zdarzenia, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Poranek, 2022
1 000 zł
2 200 zł
Zwykła Danusia, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Krucha linia, 2022
1 000 zł
1 600 zł
Tete-a-tete, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Between us, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Mała kolekcja uczuć, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
W stronę słońca, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Akt z papierosem, 2020
Olej, Płótno, 20 cm x 26 cm
1 000 zł
2 400 zł
Polowanie, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
One moment, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Women be, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Audrey Hepburn Iconic, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 900 zł
Zatrzymana w kadrze, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Jacht, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Spacer po plaży, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Red & White, 2022
Olej, Płótno, 75 cm x 115 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kwartet, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ławka, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
1 300 zł
Multiverse IV, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
DEL-Paweł Sych
Reaching the borders, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Mindfulness XXX, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
INDIGO, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Soteriologia, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pray, 2022
Akryl, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
4 500 zł
Girls, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 600 zł
Odrodzenie, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Yellow light, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 400 zł
Erydan, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Księga puszczy, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Szepty, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Gąski, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Rok tygrysa, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Apetyt, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Arkadia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Infantka i dworzanie, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Non verbal (1 z 10), 2021
Grafika cyfrowa, Płyta, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Rysunek tuszem nr 106, 2003
Tusz, Papier, 27 cm x 21 cm
1 000 zł
1 000 zł
Byk, 2022
Ceramika, 78 cm x 65 cm x 50 cm
1 000 zł
9 500 zł
Goni nas czas, 2022
Ceramika, Drewno, 76 cm x 58 cm x 24 cm
1 000 zł
2 600 zł
Adil, 2022
Metal, 190 cm x 42 cm x 38 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wczorajszy brzeg, 2022
Ceramika, 55 cm x 20 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł