Maja Berezowska   biogram

Napoleon i Telimena, 1956

Tusz, Akwarela, Papier

Wymiary:   20 cm x 29 cm

2 000 zł

2 600 zł

2 500 - 3 500 zł

Sygnowany i opisany na dole