VII Aukcja Nowej Sztuki - 16 marca 2016, 19:00 (środa) - Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2, Warszawa

VII Aukcja Nowej Sztuki

16 marca 2016, 19:00 (środa)

Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2, WarszawaJuż po raz siódmy mam przyjemność przekazać Państwu katalog z dziełami sztuki będącymi przedmiotem aukcji organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. Wśród wybranych przeze mnie prac można znaleźć obrazy i rzeźby Artystów o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aukcjami, a ich warsztat artystyczny oraz pomysł na twórczość zwróciły moją uwagę. Szczególnie miło mi przedstawić w katalogu Twórców, którzy do tej pory nie współpracowali z Domem Aukcyjnym Art in House, min. Małgorzatę Jastrzębską, Magdalenę Karwowską, Kamila Niewińskiego, Krzysztofa Polaczenko, Michała i Krzysztofa Powałkę i innych. 


Korzystając z okazji chciałabym podziękować polskim Klientom za liczny udział w aukcji nowej sztuki w Brukseli. Bardzo cieszymy się, że znaczna część prezentowanych prac trafi ła w ręce zagranicznych kolekcjonerów z m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Australii, czy Singapuru. Mam nadzieję, że aukcje zagraniczne na stałe wejdą do kalendarza imprez organizowanych przez Art in House. 


Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Siódmej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House.

Katalog archiwalnej aukcji sztuki