VII Aukcja Nowej Sztuki - 16 marca 2016, 19:00 (środa) - Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2, Warszawa

VII Aukcja Nowej Sztuki

16 marca 2016, 19:00 (środa)

Pałac Zamoyskich, ul. Foksal 2, Warszawa

Już po raz siódmy mam przyjemność przekazać Państwu katalog z dziełami sztuki będącymi przedmiotem aukcji organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. Wśród wybranych przeze mnie prac można znaleźć obrazy i rzeźby Artystów o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aukcjami, a ich warsztat artystyczny oraz pomysł na twórczość zwróciły moją uwagę. Szczególnie miło mi przedstawić w katalogu Twórców, którzy do tej pory nie współpracowali z Domem Aukcyjnym Art in House, min. Małgorzatę Jastrzębską, Magdalenę Karwowską, Kamila Niewińskiego, Krzysztofa Polaczenko, Michała i Krzysztofa Powałkę i innych.

Korzystając z okazji chciałabym podziękować polskim Klientom za liczny udział w aukcji nowej sztuki w Brukseli. Bardzo cieszymy się, że znaczna część prezentowanych prac trafi ła w ręce zagranicznych kolekcjonerów z m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Australii, czy Singapuru. Mam nadzieję, że aukcje zagraniczne na stałe wejdą do kalendarza imprez organizowanych przez Art in House.

Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. Serdecznie zapraszam do udziału w Siódmej Aukcji Nowej Sztuki organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House.

Number One, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Szepty, 2016
Technika własna, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Melancholia, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Fireflies, 2015
Olej, Drewno, 50 cm x 30 cm
1 000 zł
3 200 zł
Dziwne jajo, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
1 000 zł
Full Head, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Niepewność, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kompozycja III, 2009
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
Śniadanie, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pink ball..., 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zabawy z piłką, 2011
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Tęsknota, 2016
Akryl, Płótno, 115 cm x 75 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ostatni kurs, 2015
Olej, Płótno, 47 cm x 87 cm
1 000 zł
1 000 zł
Toth`s Ark, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stary młyn, 2013
Olej, Płótno, 80 cm x 45 cm
1 000 zł
1 800 zł
Chińczycy, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Śpiący Staś, 2015
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
NR 451, 2016
Technika własna, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Najpiękniejszy obraz na świecie, 2013
Akryl, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Noc na Pańskiej, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Człowiek walczący nr 21, 2016
1 000 zł
1 600 zł
Witold Abako
Syrenka, 2005
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
Tors, 2014
Technika własna, Akryl, Płótno, 54 cm x 24 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kamuflaż, 2016
Olej, Płótno, 26 cm x 26 cm
1 000 zł
1 000 zł
Między mostami, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Violent Delight, 2015
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czerwone rytmy, 2016
Ceramika, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Smile or die, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł