XIV Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI - 17 października 2018, 18:30 (środa) - MUZEUM NARODOWE, WARSZAWA

XIV Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI

17 października 2018, 18:30 (środa)

MUZEUM NARODOWE, WARSZAWA

Jesienna obietnica, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
200 zł
20 000 zł
Szczęście, 2018
Olej, Płótno, 30 cm x 44 cm
200 zł
3 200 zł
Batory w Nowym Jorku, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
200 zł
9 500 zł
Zatoka nadziei 3, 2018
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
200 zł
6 000 zł
Sunday school, 2018
Olej, Płyta, 65 cm x 50 cm
200 zł
3 800 zł
Truskawkowy Kraków, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 140 cm
200 zł
2 800 zł
Taki pejzaż, 2015
Olej, Płótno, 20 cm x 50 cm
200 zł
1 600 zł
Arlekin z czerwoną różą, 2008
Pastel, 70 cm x 50 cm
200 zł
2 400 zł
Cortona, 2018
Akwarela, 50 cm x 70 cm
200 zł
1 500 zł
Bajka na dobranoc, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
200 zł
1 800 zł
Kataphraktos, 2018
Technika własna, 64 cm x 60 cm
200 zł
1 900 zł
By My Man, 2018
Ceramika, 60 cm x 45 cm
200 zł
4 200 zł
Marzenie senne, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
200 zł
3 800 zł
Wstążka, 2018
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
200 zł
1 700 zł
Wiatr z północy, 2016
Olej, Płótno, 61 cm x 50 cm
200 zł
1 200 zł
Deep Purple, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
200 zł
1 600 zł
Motyw ze Lwowa, 2017
Olej, Płyta, 20 cm x 1960 cm
200 zł
800 zł
Czerwony pocałunek, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
200 zł
1 500 zł
Podniebni śmiałkowie, 2016
Olej, Płótno, 33 cm x 46 cm
200 zł
2 200 zł
Jesień na Starym Mieście, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
200 zł
2 400 zł
Na drutach, 2016
Akwarela, 35 cm x 25 cm
200 zł
4 200 zł
Fontanna di Trevi, 1957
Olej, Płótno, 24 cm x 22 cm
200 zł
900 zł
Widzę, 1970
Tusz, 29 cm x 21 cm
200 zł
900 zł
Tomasz Kawiak
Malarstwo zostawiania śladów wokół osi, 1975
Technika własna, 50 cm x 50 cm
200 zł
2 200 zł
Czerwone kółko, 2018
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
200 zł
2 600 zł
Bliźniaczki 2, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
200 zł
900 zł
Krzyżówka, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 61 cm
200 zł
700 zł
Martwa natura, 2018
Tempera jajeczna, 29 cm x 42 cm
200 zł
900 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Papier, 80 cm x 60 cm
200 zł
1 300 zł
Zanikający horyzont, 2015
Olej, Płótno, 30 cm x 21 cm
200 zł
700 zł
Punkt widzenia, 2015
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
200 zł
1 400 zł
Fragment 520, 2018
Technika własna, 60 cm x 80 cm
200 zł
1 100 zł
Nymphaea, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
200 zł
1 100 zł
Misterium nocy, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
200 zł
3 000 zł
Nadzieja, 2018
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
200 zł
1 800 zł
Sui generis, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
200 zł
1 500 zł
Balansując ze Słońcem, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
200 zł
1 500 zł
Głowa murzynki, 2014
Ceramika, 50 cm x 45 cm
200 zł
2 000 zł
Ikona-cień, 2018
Technika własna, 70 cm x 30 cm
200 zł
1 000 zł
Młody Ikar, 2018
Ceramika, 45 cm x 20 cm
200 zł
1 600 zł
Powiększenie, 2015
Olej, Płótno, 20 cm x 20 cm
200 zł
900 zł
Pudełko, 2016
Akryl, Płótno, 40 cm x 70 cm
200 zł
1 100 zł
Paesaggio X, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
200 zł
1 000 zł
Ostra z Zaborka, 2018
Technika własna, 20 cm x 20 cm
200 zł
500 zł
Grafika do Koji Kamoji, 2011
Drzeworyt, 46 cm x 53 cm
200 zł
900 zł
Żona drwala, 2016
Linoryt, 130 cm x 83 cm
200 zł
800 zł
Zardzewiałe, 2014
Digital art, 85 cm x 60 cm
200 zł
800 zł
Architettura 2, 2016
Technika własna, 36 cm x 55 cm
200 zł
1 600 zł
Dariusz Ślusarski
Efekt motyla, 2018
Gwasz, 60 cm x 70 cm
200 zł
1 200 zł
Orange Soul, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
200 zł
2 000 zł
Clown, 2018
Szkło, 42 cm x 25 cm
200 zł
1 100 zł
Bies i róża, 2012
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
200 zł
1 500 zł
Podróż, 2016
Olej, Płótno, 55 cm x 38 cm
200 zł
800 zł
O studzeniu bohatera, 2018
Akwarela, 30 cm x 21 cm
200 zł
1 000 zł
Zamek Królewski w Warszawie, 2000
Olej, Płótno, 72 cm x 91 cm
200 zł
1 800 zł
Zimowe koniosmogi, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
200 zł
1 300 zł
Sextet, 1998
Akwaforta, 18 cm x 49 cm
200 zł
1 700 zł
Wawel o świcie, 2012
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
200 zł
1 000 zł
Wodospady Nadziei, 2017
Technika własna, 105 cm x 80 cm
200 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2018
Papier, Olej, Płyta, 96 cm x 66 cm
200 zł
800 zł
Talerz, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
200 zł
600 zł
Telefon, 2016
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
200 zł
400 zł
Don Kichot, 2007
Pastel, 70 cm x 50 cm
200 zł
800 zł
Bellatrix 06, 2007
Olej, Płótno, 92 cm x 65 cm
200 zł
1 200 zł
Czarnogóra, 2010
Olej, Płótno, 70 cm x 35 cm
200 zł
700 zł
Wariacja 3, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
200 zł
700 zł
Szalone koty, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
200 zł
1 200 zł
Oczko niebieskie, 2018
Olej, Płyta, 30 cm x 80 cm
200 zł
500 zł
Zakłócenia widoczności, 2016
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
200 zł
500 zł
Bez tytułu (54), 2013
Olej, Płótno, 13 cm x 18 cm
200 zł
500 zł
Obojętność, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
200 zł
1 200 zł