44. Aukcja Nowej Sztuki - 18 września 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

44. Aukcja Nowej Sztuki

18 września 2020, 19:30 (piątek)

W Domu Aukcyjnym Art in House otwieramy sezon jesienny – po niezwykle emocjonujących oraz owocnych aukcjach sopockich powracamy do Warszawy pełni nowej energii oraz pomysłów. Miło nam poinformować, iż w naszej ofercie pojawią się nowe aukcje sztuki, zorientowane wokół konkretnego motywu: w najbliższym czasie będą to konie oraz prace, w których Sacrum przenika do strefy Profanum i na odwrót. Co kryje się pod tym zagadkowym opisem? Wkrótce przekonają się Państwo sami.

Czy to oznacza, że zamierzamy zakończyć naszą przygodę z Nową Sztuką? Ani nam się śni! Potencjał twórczy naszych artystów jest nie do przecenienia, zaś zainteresowanie, którym zawsze cieszy się aukcyjna oferta, dodaje nam skrzydeł – dlatego już na początku sierpnia przygotowaliśmy katalog wrześniowej,  44. Aukcji Nowej Sztuki. Jak zwykle dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy miłośnik sztuki odnalazł to, czego w niej szuka; w ofercie zgromadziliśmy prace o różnorodnej tematyce, prezentujące rozmaity styl oraz technikę wykonania.

Część naszych artystów nie zamierza poddać się wizji zbliżającej się jesieni, pozostając w letnich klimatach: plażową damę w kapeluszu namalowała Renata Magda; Adam Kołakowski przypomni nam letnie romanse z butelką wina nad brzegiem morza; David Schab będzie kusić świeżymi arbuzami; Paulina Zalewska przywoła niezwykły klimat nocnego Meksyku; Alicja Kappa powróci do Prowansji; Magda Kępka zaprosi nas na wycieczkę po południowych uliczkach, zaś Anies Murawska roztoczy wizję mazurskiego lenistwa nad brzegiem jeziora.

Na ciemną stronę mocy przeszła z kolei wyrazista praca Wojtka Brewki, tajemniczy akt autorstwa Joanny Sarapaty, steampunkowy maskonur Emila Gosia, leśna bajka o kwiecie paproci opowiedziana przez Klaudię Chomę, portret z chartem Pauliny Góry, barokowa sowia dama Mariusza Zdybała oraz nielot tułacz Marcina Myśliwca. Dla zwolenników obrazów precyzyjnych jak fotografie przygotowaliśmy subtelną piękność Marii Szypluk, mistrzowskie peonie Zbigniewa Kopani, pustynny pokaz baletowy Andrzeja Sajewskiego, czy „szklany” portret zbiorowy Wiesława Nowakowskiego.

Wszystkie prace z katalogu będzie można zobaczyć na żywo w siedzibie Domu Aukcyjnego Art in House w tygodniu poprzedzającym aukcję – oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zdajemy sobie sprawę, iż nawet w czasie pandemii trudno zrobić sobie urlop od sztuki, jednak ze względów bezpieczeństwa warto rozważyć licytację online: prace aukcyjne dzieli od Państwa dosłownie jedno kliknięcie.

It wasn't me, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Kobieta i żółte Bugatti, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
48 000 zł
Golden Globe, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
12 000 zł
Atelier, 2020
Akryl, Płótno, 38 cm x 38 cm
1 000 zł
4 000 zł
O zachodzie słońca, 2020
Olej, Płótno, 64 cm x 33 cm
1 000 zł
5 500 zł
Akt kobiecy 2, 2020
Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
11 000 zł
Kolorowo, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nienasycona, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 160 cm
1 000 zł
14 000 zł
Bar Sur Tango Travieso, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Winni kochankowie, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Męski wypad, 2019
Technika własna, Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pobudka, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pomarańczowe tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
24 000 zł
Greckie arbuzy, 2020
Olej, Płótno, 61 cm x 51 cm
1 000 zł
2 400 zł
Wiara, Nadzieja, Miłość, 2020
Olej, Płótno, 35 cm x 45 cm
1 000 zł
2 800 zł
Parade Horse, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
8 500 zł
Piękno chwili, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dancing in the Golden Sun, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Zmierzch bogów, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 000 zł
Płomykówki, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Niebyt w czasie, 2020
Technika własna, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Polar Love, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Victory Dress, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
7 500 zł
Życzenie, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Róże w szklanym wazonie, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Martwa natura ze szkłem, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Magiczne spotkanie, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
Bez tytułu, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Słoneczne patio, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Marzyciele, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pejzaż słoneczny, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Wschód słońca, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
Gorąco…, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Łowca, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tryptyk Himalaje Góry, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Przejście, 2008
Akryl, Płótno, 100 cm x 170 cm
1 000 zł
5 000 zł
Maskonur zwyczajny, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Szukając kwiatu paproci, 2020
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wiosenne Bzzz…, 2020
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
4 000 zł
Latarnik, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bursztynowe pantofelki, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Czekając na deszcz, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 000 zł
Freedom Map, 2020
1 000 zł
1 400 zł
Supremacja, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dotyk subtelności, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Karnawał, 2019
Akryl, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
2-9-1-2-1, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
Bajka na dobranoc, 2020
Olej, Płótno, 55 cm x 68 cm
1 000 zł
1 500 zł
Złodzieje maskotek II, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 65 cm x 45 cm
1 000 zł
1 100 zł
Przed spektaklem, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
W głębi II, 2020
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Kobieta z kotem, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Pejzaż mazurski, 2020
1 000 zł
1 000 zł
Spełnienie, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pantha Rei, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Misterium, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Way, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Powrót, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Welcome to Sopot, 2020
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wiolonczela, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Natali Masaliti
Tryptyk, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Rose, 2019
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Cykl Kolekcje, Heavy Metal, 2020
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 100 zł
Czekoladowa dziewczyna, 2020
Ceramika, 83 cm x 45 cm x 40 cm
1 000 zł
11 000 zł
Złodzieje koni, 2020
Ceramika, Drewno, 86 cm x 81 cm x 26 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nielot siedzący III, 2020
Drewno, 65 cm x 61 cm x 63 cm
1 000 zł
3 500 zł
Don Kichote, 2020
Ceramika, 50 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
1 200 zł
Circus Munanus, 2020
Ceramika, 55 cm x 20 cm x 20 cm
1 000 zł
1 900 zł