85. Aukcja Nowej Sztuki - 15 marca 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

85. Aukcja Nowej Sztuki

15 marca 2024, 19:30 (piątek)

Hear me Roar, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
28 000 zł
Księżniczka na wydaniu, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 72 cm
1 000 zł
5 000 zł
Q keeper, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
6 500 zł
GA1121 EAXI, 2021
Brąz, 36 cm x 36 cm
1 000 zł
13 000 zł
Miu, 2023
Tempera, Deska, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
5 000 zł
Bezmiar, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Renesansowa modelka, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
24 000 zł
Kobieta z perłą, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 85 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
4 000 zł
Gra świateł 2, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Szczęście 35, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
7 000 zł
Źródło, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Oko Horusa, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Widok na Ocean, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Muzykantka, 2013
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
Dobra nowina, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
3 500 zł
Saltarello, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Wiosennie, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Odpoczynek, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Burza w Soller, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zima, 2023
1 000 zł
1 800 zł
Święta krowa, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
5 500 zł
Koń trojański, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bulwar osobliwości, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Zimowy dialog, 2024
Olej, Płótno, 170 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Martwa natura ze szkłem, 2002
Olej, Płótno, 49 cm x 39 cm
1 000 zł
2 000 zł
Z cyklu Bardaki, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Piwonie, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Black & White, 2023
Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Niedopowiedzenia, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sensus, 2024
1 000 zł
3 000 zł
Fascynacje III. Lot, 2024
1 000 zł
3 500 zł
Posłaniec V, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Muzyczna Przystań, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Morning walk, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Marcujące kocury, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Black, 2024
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Photon, 2024
Akryl, Płótno, 106 cm x 106 cm
1 000 zł
1 100 zł
Geometric story V, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Barwne chwile, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Niebieski kubek, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Beyond the City Gates, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Warszawa 31. Finał WOŚP, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Uroczysko, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Między niebem a ziemią, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
La musica del mar, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
1938 Delahaye 135CS, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Amisze, 2024
1 000 zł
2 400 zł
Toń przejrzysta, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Bracia wolnomularze lecą, 2020
Akryl, Olej, Papier, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
Fortepian, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Patriot 5, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czerwony nr 46, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Podróże marzeń, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Don Kichot, 2023
1 000 zł
1 100 zł
Karminowy świat Portera, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czas stary, czas nowy, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Lazy morning, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Apoteoza grzechu, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
N.Y.C. after rain, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Lekkość istnienia, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Koleżka, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zatoka w Hopeland, 2024
Pastel, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Odpoczynek, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 130 cm
1 000 zł
1 800 zł
Gold digger, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Snookerka, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 85 cm
1 000 zł
2 800 zł
Taniec I, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Powiernice, 2024
Kolaż, Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Łabędzia szyja IIzXX, 2023
Inkografia, Papier, 29 cm x 20 cm
1 000 zł
1 700 zł
Z życia na walizkach, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dziewczyna i kruki, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Uczciwa gra, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Przyjaciólki, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pawie oczko, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Regina, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Orange. white., 2024
1 000 zł
1 000 zł
Expression, 2024
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Po deszczu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
_Katarzyna_
Dreaming in blue, 2024
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zbliżenia, 2023
Akryl, Płótno, 160 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
105
Crossroads, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
107
PJ HARVEY, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
108
Zegar z kukułką, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
109
Koń trojański, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
110
Pora już pożegnać dzień, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
111
Radosne okrzyki, 2024
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
1 800 zł
115
Zaćmienie Słońca, 2023
Kamień, Ceramika, 54 cm x 47 cm x 30 cm
1 000 zł
5 000 zł
116
Paw na gałęzi, 2023
Brąz, 21 cm x 20 cm x 18 cm
1 000 zł
2 400 zł
117
Hodon, 2024
Metal, 218 cm x 49 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
118
Para
Brąz, 50 cm x 15 cm x 10 cm
1 000 zł
3 000 zł
119
Miś akrobata, 2023
Kamień, 40 cm x 30 cm x 15 cm
1 000 zł
3 500 zł
120
Kwadratowy człowiek, 2024
Ceramika, 48 cm x 13 cm x 13 cm
1 000 zł
1 600 zł