Aukcja "Znów będą wakacje" - czyli lato w sztuce - 21 czerwca 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja "Znów będą wakacje" - czyli lato w sztuce

21 czerwca 2024, 19:30 (piątek)

Avanti, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Flora, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sundive, 2023
Olej, Płótno, 97 cm x 77 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bar Principal, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wieczór gondoliera, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 65 cm
1 000 zł
2 400 zł
3 x nie, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Podane na tacy IzXX
Inkografia, Papier, 23 cm x 29 cm
1 000 zł
3 800 zł
Rejsowanie, 2024
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pewnego razu w Sopocie, 2021
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
4 500 zł
Zmysły ciszy VI, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Brzeg morski, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
11-A118, 2011
Pastel, Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 100 zł
Jakieś inne słowa, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Siła, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kobieta w białym turbanie, 2024
Pastel, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
In bloom, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dziewczyna z papugą, 2024
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zapatrzona, 2021
Olej, Płótno, 95 cm x 65 cm
1 000 zł
1 600 zł
Filiżanka, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Betty blue, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Lato tajemnic, 2024
Akryl, Płótno, 46 cm x 46 cm
1 000 zł
2 800 zł
Suenos escenicos, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wszystko jest energią, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Daleka podróż, 2010
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kanał Sueski, 2015
Olej, Płótno, 65 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zapach poziomek, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Eliza na wakacjach, 2024
Akwarela, Papier, 51 cm x 36 cm
1 000 zł
1 300 zł
W szampańskim nastroju, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Fun and sun, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Powrót do domu, 2011
Olej, Płyta, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kwartet na wakacjach, 2024
Akryl, Płyta, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ventum, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Czas zatrzymany, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Majówka na trawie, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kot i słońce, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Flordali I (X z 5000), 1981
Litografia, Papier, 90 cm x 129 cm
1 000 zł
3 500 zł
Łódki na jeziorze, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
1 100 zł
Color map, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
odpoczynek, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Lato - sosny, 1994
Olej, Płótno, 60 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
Stara latarnia, 2004
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 900 zł
Co w trawie piszczy, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Full ahead, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Lady Half Moon, 2024
Kamień, Ceramika, 72 cm x 40 cm x 22 cm
1 000 zł
3 500 zł
Siódma podróż, 2023
Ceramika, 28 cm x 26 cm x 17 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kameleon i motyl, 2024
Kamień, Metal, 31 cm x 28 cm x 17 cm
1 000 zł
1 400 zł