I Aukcja Surrealizmu i Sztuki Magicznej - 25 lutego 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja Surrealizmu i Sztuki Magicznej

25 lutego 2022, 19:30 (piątek)

Hybrid, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
70 000 zł
80 000 zł
Ognisty jeździec, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
50 000 zł
75 000 zł
Strolling the night, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 56 cm
80 000 zł
95 000 zł
Genesis, 2021
Akryl, Płótno, 200 cm x 140 cm
10 000 zł
15 000 zł
Ruiny Eoli, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
18 000 zł
24 000 zł
Lot nad skalnym miastem, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
30 000 zł
30 000 zł
Firmament miasta, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
30 000 zł
38 000 zł
Deszczowa twierdza, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
25 000 zł
55 000 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Olej, Deska, 60 cm x 40 cm
2 000 zł
2 200 zł
Legopolis, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 125 cm
9 000 zł
10 000 zł
Gwiezdna podróż, 2017
Olej, Płótno, 46 cm x 65 cm
4 000 zł
6 500 zł
Skrywana tajemnica, 2016
Olej, Płótno, 73 cm x 46 cm
3 000 zł
3 800 zł
Tajemniczy wędrowiec
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
2 500 zł
4 000 zł
Paradoks, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
3 000 zł
5 000 zł
Martwa natura z batalionem, 1970
Olej, Płótno, 65 cm x 95 cm
9 000 zł
12 000 zł
Dziwne miasteczko, 2010
Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
2 000 zł
3 000 zł
_Mariusz_ _Cichoń_
Przemijanie, 2020
Olej, Płyta, 108 cm x 103 cm
3 000 zł
6 000 zł
Dziewiąta rano, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
2 500 zł
4 800 zł
Dynastia, 2009
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
15 000 zł
18 000 zł
Historie podlaskie, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
2 500 zł
4 800 zł
Szkiełko i oko, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 500 zł
4 500 zł
Zakręcony księżyc, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
5 000 zł
5 500 zł
Zapatrzenie, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 500 zł
4 000 zł
Przechodzący wiatr, 2020
Kolaż, Olej, Płyta, 52 cm x 45 cm
3 500 zł
4 800 zł
W dystansie, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 500 zł
3 500 zł
Zamek, 2022
Technika własna, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 500 zł
3 800 zł
Niedopowiedzenia 7, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 110 cm
3 000 zł
3 500 zł
Lux Dei, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Oceaniczny port, 2021
Akwarela, Papier, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
Matka Ziemia, 1994
Olej, Płótno, 36 cm x 84 cm
2 000 zł
3 800 zł
Solde, 2014
Olej, Płótno, 89 cm x 130 cm
3 000 zł
6 000 zł
Burza, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
800 zł
2 200 zł
Nimfy, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
6 000 zł
8 000 zł
Podniebny pociąg
Pastel, Papier, 45 cm x 64 cm
3 000 zł
7 500 zł
Proszę
Tusz, Akwarela, Papier, 24 cm x 32 cm
7 000 zł
9 000 zł
Architektoniczna hibernacja
Akwaforta, Papier, 38 cm x 27 cm
2 200 zł
3 000 zł
Sycylia (4 z 8), 2022
Brąz, 110 cm x 65 cm x 50 cm
15 000 zł
16 000 zł
Król i Królowa
Kamień, Brąz, 25 cm x 8 cm x 8 cm
5 000 zł
9 500 zł
Symetria (1 z 8), 2022
Brąz, 70 cm x 27 cm x 21 cm
10 000 zł
10 000 zł