IV Aukcja Sacrum Profanum - 03 grudnia 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

IV Aukcja Sacrum Profanum

03 grudnia 2021, 19:30 (piątek)

Pieta, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
45 000 zł
Matka Natura, 2021
Olej, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
6 500 zł
Anielica, 2021
Tusz, Akryl, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
8 000 zł
Serce, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Komunia, 2006
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
2 000 zł
2 200 zł
God, Bless the Child, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Niebieskie oko, 2016
Akryl, Płótno, 13 cm x 18 cm
1 000 zł
16 000 zł
Współczesna Madonna, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
6 000 zł
Lilie, 2013
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Ma'Donna PL, 2021
Akryl, Płótno, 200 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Boże Narodzenie, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
20 000 zł
Bombardowanie Drezna, 2019
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Święty Spokój, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Akuku, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 200 zł
Anioł, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
Korona(cja), 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
_Katarzyna_
Fallen Angel, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Compassion, 2021
Linoryt, Papier, 68 cm x 92 cm
1 000 zł
3 000 zł
Archanioły, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
God, 2021
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 600 zł
Genesis, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Błogosławieni cisi, 2007
Akryl, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
2 600 zł
Święta woda, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Gołąbek pokoju, 2021
Kolaż, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Opienkunka chmur, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Muzyka (dyptyk), 2019
Akryl, Deska, 93 cm x 86 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tryptyk z cyklu "W drodze", 2021
Akryl, Płótno, 84 cm x 24 cm
1 000 zł
4 800 zł
Święty Jerzy Zwycięzca, 2021
Tempera, Deska, 39 cm x 25.5 cm
1 000 zł
2 200 zł
Domek, 2021
Akryl, Płótno, 46 cm x 38 cm
1 000 zł
2 400 zł
Madonna z chłopczykiem, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Byk i kościół, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Relatywizm wartości, 2021
Tusz, Akryl, Papier, 64 cm x 45 cm
1 000 zł
1 600 zł
Czaszki 12&13, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 000 zł
Sacrum, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pokorny sługa, 2017
Akryl, Płyta, 33 cm x 33 cm
1 000 zł
1 000 zł
Mandylion, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Prorok Eliasz, 2018
Olej, Deska, 43 cm x 34 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ukrzyżowanie, 2021
Technika własna, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ukrzyżowanie, 2015
Technika własna, Płótno, 65 cm x 55 cm
1 000 zł
1 100 zł
Siostry, 2021
Olej, Płótno, 180 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Rajskie Jabłko, 2019
Olej, Płótno, 63 cm x 48 cm
1 000 zł
2 600 zł
Prosta droga do zakonu, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Para, 1998
Olej, Płótno, 72 cm x 61 cm
1 000 zł
1 000 zł
Obdarowany, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pielgrzymkowe drzewko, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Tańczące anioły, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Anioły nad Nowym Jorkiem, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ogień piekielny, 2018
Olej, Płótno, 24 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
Święta, 2018
Tusz, Akwarela, Papier, 29.5 cm x 19 cm
1 000 zł
1 600 zł
Stairway to Heaven, 2020
Inkografia, Papier, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
2 600 zł
Influential, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dreams Lady, 2016
Grafika cyfrowa, Papier, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 300 zł
Matka Boska z Żółkwi
Olej, Deska, 48 cm x 23 cm
1 000 zł
2 400 zł
Gospa, 2021
Metal, Ceramika, 52 cm x 19 cm x 15 cm
1 000 zł
1 900 zł
Tomasz Kawiak
Angel Jacket (7 z 8), 2016
Metal, 37 cm x 28 cm x 20 cm
5 000 zł
10 000 zł
Złoty Anioł, 2019
Drewno, 101 cm x 76 cm x 3 cm
1 000 zł
1 500 zł
Madonna
Drewno, 25.5 cm x 9 cm x 7 cm
1 000 zł
1 900 zł
Putta, XVIII w.
Drewno, 15 cm x 15 cm x 9 cm
1 000 zł
1 900 zł