XI Aukcja Nowej Sztuki - 04 października 2016, 19:00 (wtorek) - GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

XI Aukcja Nowej Sztuki

04 października 2016, 19:00 (wtorek)

GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

To już XI Aukcja Nowej Sztuki organizowana przed Dom Aukcyjny Art in House. Na wstępie chciałabym podziękować tym, którzy znają Nową Sztukę nie od dziś oraz tym, którzy będą mieli możliwość zachwycić się jej pięknem i kunsztem po raz pierwszy. Na tę aukcję wybrałam prace, które będzie można wylicytować w Galerii Officyna Art & Design. Są to wyjątkowe dzieła o różnorodnej tematyce i technice wykonania. W katalogu odnajdziecie Państwo obrazy twórców bardzo docenionych na polskim i zagranicznym rynku sztuki, np.: Wojtka Brewki, Krzysztofa Ludwina, Violi Tycz, Mirelli Stern, Magdaleny Jędrzejczyk, Grzegorza Klimka czy Lecha Batora.

Naszą okładkę zdobi charakterystyczny obraz Pauliny Korbaczyńskiej, której prace obecne są na naszych aukcjach od samego początku. W naszym Domu Aukcyjnym pojawiło się też grono Artystów współpracujących z nami po raz pierwszy: Katarzyna Pieczyńska, Milena Brudkowska, Svitlana Bezkorovaina, Anna Stanisz, Bartek Pszon, Ryszard Litwiniuk, Robert Olszowski, Anna Mamica, Anna Naumova, Sylwia Perczak, Arkadiusz Mężyński, Piotr Musiał czy Judyta Krawczyk. Mam nadzieję, że ich twórczość na stale zagości w naszej ofercie sprzedażowej. Mam nadzieję, iż udział w XI Aukcji Nowej Sztuki będzie dla Państwa czystą przyjemnością licytacji obrazów, a dla mnie dowodem na to jak znakomita jest twórczość polskich artystów. Każda z prac może stać się wyjątkową ozdobą Państwa wnętrza.

Serdecznie zapraszam do historii opowiedzianej pędzlem!

Narcyz, 2016
Akryl, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
8 000 zł
Łada, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 400 zł
Dobra fala, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Brązowy niedźwiedź, 2016
Technika własna, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ptasie opowieści, 2016
Olej, Płótno, 90 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Fioletowa sukienka, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Juliusz Lewandowski
Wojna piekła z niebem, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
Stanisław Tomalak
Fragment, 2016
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Do źródła, 2016
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wyświetlacz 2, 2016
Płyta, 60 cm x 33 cm
1 000 zł
1 100 zł
Karolina Kucharska
Tukan we fraku, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Śniadanie u Tiffaniego, 2016
Technika własna, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nad Bałtykiem, 2014
Olej, Płótno, 145 cm x 91 cm
1 000 zł
1 000 zł
W poszukiwaniu koloru, 2016
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Coral, 2015
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ryszard Litwiniuk
The Tower, 2014
Drewno, 85 cm x 45 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czas i przestrzeń, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nadal czekam na Ciebie, 2016
Olej, Płótno, 45 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Joanna Sokołowska
I see you, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
Bestof, 2016
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Proces 2, 2016
Olej, Płótno, 160 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Na drugi brzeg, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pupil, 2016
Akryl, Płótno, 50 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Metro Świętokrzyska, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ent, 2016
Olej, Płótno, 200 cm x 160 cm
1 000 zł
1 000 zł
Równowaga, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł