XIII Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI - 18 października 2017, 18:00 (środa) - MUZEUM NARODOWE, WARSZAWA

XIII Aukcja Charytatywna ziarno SZTUKI - ogród NADZIEI

18 października 2017, 18:00 (środa)

MUZEUM NARODOWE, WARSZAWA

Sen, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
200 zł
6 000 zł
Insane, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
200 zł
10 500 zł
Przyjaciółki, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
200 zł
2 800 zł
Portret, 2017
Olej, Płótno, 64 cm x 49 cm
200 zł
3 200 zł
Owernia, 2017
Olej, Płótno, 56 cm x 76 cm
200 zł
3 200 zł
Ukryte, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
200 zł
3 000 zł
Żółty rower, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
200 zł
3 600 zł
Intymny świat Kasi, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
200 zł
3 200 zł
Akt turkusowy, 2012
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
200 zł
12 000 zł
Bugenwilla Furioza, 2017
Olej, Płyta, 78 cm x 81 cm
200 zł
1 700 zł
Zasmucona, 2017
Olej, Płyta, 40 cm x 40 cm
200 zł
2 800 zł
First love, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
200 zł
2 600 zł
Akt w czerwieni, 2017
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
200 zł
3 400 zł
Bez tytułu, 2017
Ołówek, Papier, 60 cm x 40 cm
200 zł
3 200 zł
Siostry, 2014
Akryl, Papier, 49 cm x 33 cm
200 zł
3 200 zł
Bez tytułu, 2013
Akryl, Papier, 120 cm x 150 cm
200 zł
500 zł
Madonna, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
200 zł
1 700 zł
Kosmiczny rejs, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 90 cm
200 zł
2 600 zł
Anioł, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
200 zł
1 400 zł
Rycerskie konie, 2017
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
200 zł
3 200 zł
Grand Prix Monaco, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
200 zł
11 000 zł
Bez tytułu, 2017
Tempera jajeczna, 60 cm x 80 cm
200 zł
3 800 zł
Biała kryza, 2017
Olej, Płótno, 28 cm x 21 cm
200 zł
900 zł
Bez tytułu, 2012
Fotografia barwna, 20 cm x 20 cm
200 zł
900 zł
Bałka, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
200 zł
2 200 zł
Deszczowa dolina II, 2017
Akwarela, 200 cm x 150 cm
200 zł
1 200 zł
Rzeszów, 2016
Akryl, Płótno, 42 cm x 55 cm
200 zł
2 400 zł
Martwa natura, 2017
Tempera jajeczna, 100 cm x 80 cm
200 zł
1 600 zł
Niepokój, 2017
Olej, Płótno, 31 cm x 34 cm
200 zł
500 zł
Mgła, 2014
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
200 zł
4 600 zł
Zapętleni 4, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
200 zł
1 300 zł
My, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 55 cm
200 zł
1 000 zł
Ławka, 2016
Olej, Płótno, 30 cm x 27 cm
200 zł
900 zł
Bum cyk, cyk, 2017
Akryl, Płótno, 40 cm x 60 cm
200 zł
1 400 zł
Via Venezia,, 2017
Technika własna, 50 cm x 55 cm
200 zł
2 600 zł
…and your can sing, 2017
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
200 zł
2 800 zł
Kotostworek we wnętrzu, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
200 zł
1 000 zł
Pont des Arts, 2004
Olej, Płótno, 81 cm x 116 cm
200 zł
1 100 zł
Mars i Venus I, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
200 zł
2 200 zł
Wielkie picie herbaty, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
200 zł
1 600 zł
Pejzaż, 2014
Olej, Płótno, 35 cm x 50 cm
200 zł
700 zł
Muzykanci, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 60 cm
200 zł
1 800 zł
Stanisław Tomalak
Fragment 442, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
200 zł
900 zł
Plac Konstytucji, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
200 zł
1 600 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
200 zł
1 600 zł
Rysunek z serii Wzory, 2017
Kredka, 29 cm x 21 cm
200 zł
700 zł
946 Pamięć Absolutna, 2016
Olej, Płótno, 60 cm x 81 cm
200 zł
4 400 zł
Martwa natura z orlikami, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
200 zł
1 800 zł
Podróżnicy, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
200 zł
1 000 zł
Amphibius marginata, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
200 zł
2 000 zł
Zachód słońca, 2017
Olej, Płótno, 20 cm x 50 cm
200 zł
800 zł
Ariel, 2011
Technika własna, 50 cm x 90 cm
200 zł
500 zł
Sen o Kazimierzu M., 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
200 zł
1 100 zł
Perła, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
200 zł
200 zł
Wiekszy zasięg, 2017
Płyta, 52 cm x 30 cm
200 zł
800 zł
White map, 2014
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
200 zł
1 800 zł
Sen o skalistej plaży i rybie, 1977
Akwaforta, 50 cm x 50 cm
200 zł
2 800 zł
Spacer, 2014
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
200 zł
600 zł
Bez tytułu, 2017
Litografia, 50 cm x 40 cm
200 zł
1 400 zł
Akt w fiolecie, 2017
Gwasz, 37 cm x 49 cm
200 zł
500 zł
Motyw grecki, 2017
Olej, Płótno, 18 cm x 24 cm
200 zł
700 zł
Klaunessa, 2016
Ołówek, Papier, 30 cm x 22 cm
200 zł
300 zł
Zimowe światło, 2015
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
200 zł
1 300 zł
Przechodnie IV, 2017
Akwarela, 50 cm x 70 cm
200 zł
700 zł
Skrzypek, 2016
Olej, Płótno, 99 cm x 46 cm
200 zł
1 400 zł
Anielica na desce, 2017
Technika własna, 141 cm x 20 cm
200 zł
1 000 zł
Obserwatorzy - 7, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
200 zł
500 zł
Bez tytułu (33), 2009
Olej, Płótno, 18 cm x 13 cm
200 zł
600 zł
Hiszpanka, 2014
Technika własna, 34 cm x 24 cm
200 zł
400 zł
Kogut, 2017
Akwarela, 14 cm x 20 cm
200 zł
400 zł
Krystaliczny Wymiar IV, 2014
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
200 zł
700 zł
Black protest, 2017
Technika własna, 29 cm x 23 cm
200 zł
500 zł
L.M. 1881-1895, 2017
Olej, Płótno, 30 cm x 24 cm
200 zł
900 zł
Obszar, 2013
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
200 zł
2 800 zł
Rozpad, 2017
Tusz, 25 cm x 25 cm
200 zł
600 zł
Katarzyna Lipecka
Europa, 2017
Technika własna, 130 cm x 58 cm
200 zł
600 zł
Wenus, 2017
Ceramika, 20 cm x 20 cm
200 zł
3 000 zł
Żywioły, 2017
Metal, 40 cm x 40 cm
200 zł
900 zł
Rope map, 2017
Akryl, Płótno, 30 cm x 11 cm
200 zł
500 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
200 zł
200 zł
Stojąc na wodzie, 2017
Technika własna, 57 cm x 38 cm
200 zł
300 zł