XIV Aukcja Nowej Sztuki - 03 marca 2017, 19:30 (piątek) - GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

XIV Aukcja Nowej Sztuki

03 marca 2017, 19:30 (piątek)

GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

Przed nami XIV Aukcja Nowej Sztuki. Na wstępie chciałabym podziękować za zainteresowanie naszą aukcją  tym, którzy znają Nową Sztukę nie od dziś oraz tym, którzy będą mieli możliwość zachwycić się jej pięknem, różnorodnością, kolorem i kunsztem po raz pierwszy. Na marcową XIV Aukcję wybrałam 67 prac, które pójdą pod młotek w Galerii Offi cyna Art & Design. Wszystkie prace to unikatowe dzieła o różnorodnej tematyce i technice wykonania. Wśród artystów, których zaprosiłam do współpracy znalazły się nazwiska dopiero rozpoczynające współtworzenie naszych aukcji, tj.: Paulina Zalewska, Maciej Szynal, Borys Michalik, Tomasz Jaxa Kwiatkowski, Filip Gruszczyński, Piotr Dudek, Joanna Czubak, Jan Bonawentura Ostrowski, Magdalena Rytel-Skorek, Leszek Harasimowicz, Kamil Kmiecik, Anna Witek, Magdalena Solich, Michał Zalewski oraz Keji Matsumoto. Na rynku sztuki oraz w środowiskach artystycznych są to twórcy bardzo uznani, cenieni i wielokrotnie nagradzani. Każdego z nich cechuje indywidualne postrzeganie rzeczywistości oraz sposób jej ujęcia. Na okładce znajdziecie Państwo pracę Piotra Musiała, młodego artysty, czerpiącego inspiracje ze świata fantastyki, kinematografi i, a także otaczającej rzeczywistości.

W katalogu pojawiły się również obrazy twórców bardzo docenionych na polskim i zagranicznym rynku sztuki, od dawna współpracujących z naszym domem aukcyjnym, np.: Wojtka Brewki, Krzysztofa Ludwina, Violi Tycz, Lecha Batora, Joanny Misztal, Sylwii Perczak oraz wielu innych. Każda z prac może stać się wyjątkową ozdobą Państwa domu czy biura. Mam nadzieję, iż udział w XIV Aukcji Nowej Sztuki będzie dla Państwa czystą przyjemnością czerpaną z licytacji obrazów i kontaktu ze sztuką!

S_pokój, 2016
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
10 500 zł
W łóżku, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Marsjańska księżniczka, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Prymulka, 2017
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Sunset, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pomiędzy, 2016
Szlagmetal, Olej, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Rajski ptak, 2016
Szlagmetal, Olej, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Hortensje, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wiatraczki, 2016
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Arkadiusz Andrejkow
Glans XIII, 2016
Spray, Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Koniec drogi..., 2017
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Porta di Opera, 2014
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pantia i Meroe, 2016
Olej, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kocica i jej koty, 2016
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Macie, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 400 zł
Piknik, 2016
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ewa, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Obserwatorium, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Jesteś kolorem, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
Karolina Kucharska
Ostatni raz… aj Promys, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
Uprzejmie donoszę, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Siwy I, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Portret w czerwien, 2010
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Transformacja etap pierwszy, 2013
Papier, Akryl, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
3 400 zł
Give me a fire, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Don Kichote 1, 2016
Batik, 83 cm x 67 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dziewczyna z pawiem, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 200 zł
Obrazek 1500+, 2016
Akryl, 52 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Czas i przestrzeń, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 700 zł
Sen VI, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Don’t Move, 2014
1 000 zł
1 700 zł
Niedźwiedź i Nie, 2017
Technika własna, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
1 800 zł
Tramvia, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Danseuse, 2016
Olej, Płótno, 45 cm x 33 cm
1 000 zł
2 000 zł
Mokotowska, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
To za czym tęsknię cz. 3, 2017
Technika własna, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Too much into myself, 2016
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 100 zł
MIasto 100, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Motocycle, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ogród rozkoszy ziemskich, 2017
Akryl, Płótno, 110 cm x 160 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pojedynek, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Światło III, 2016
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Witold Abako
PRIMAV(EN)ERA, 2004
Akryl, Płótno, 120 cm x 95 cm
1 000 zł
1 600 zł
Źródło, 2016
Węgiel, Tusz, 93 cm x 72 cm
1 000 zł
1 000 zł
Coat, 2016
Brąz, Drewno, 50 cm x 13 cm
1 000 zł
1 000 zł