XXXVI Aukcja Nowej Sztuki - 25 października 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXXVI Aukcja Nowej Sztuki

25 października 2019, 19:30 (piątek)

Jesienna aukcja w Art in House będzie jak okładkowe "Łowiczanki" Moniki Slósarczyk – pełna energii, radości i barw. W katalogu XXXVI Aukcji Nowej Sztuki zgromadziliśmy ponad 80 prac, wykonanych w różnorodnym stylu i technice – tak, aby każdy miłośnik sztuki zaspokoił swój artystyczny apetyt.

W katalogu nie zabraknie Wojciecha Brewki i jego street artyowych byków, Tomasza Kosteckiego pozostającego w stylistyce art déco oraz dynamicznych tancerek Andrejusa Kovelinasa. W baśniowy klimat wprowadzi nas zielona limuzyna Anny Malinowskiej, błędny rycerz Alexa Sporskiego i subtelny portret Stanisława Sugintasa.

Zmysłowy wizerunek kobiety pokaże nieco secesyjna Marzena Machaj, Wojciech Piekarski oraz Mateusz Dolatowski. Jeżeli wolicie prace osadzone w mrocznych klimatach, zobaczcie co przygotował dla Was Piotr Kamieniarz, rozpoznajcie szkice da Vinciego u Wojciecha Pelca oraz spróbujcie zgadnąć, kim są postacie Adama Oronia (podpowiedź: "Witaj, Makbecie, witaj, thanie Glamis!")

Ostatnie strony katalogu poświęcamy rzeźbom: oprócz dzieł Jacka Opały, Arka Szweda oraz Anny Luterackiej, zobaczycie enigmatyczną postać autorstwa Marka Zygi – artysty, który po raz pierwszy pojawi się na naszej aukcji.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia wszystkich prac z katalogu w czasie wystawy przedaukcyjnej – jesteśmy zdania, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu ze sztuką.

Rookies, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 90 cm x 170 cm
1 000 zł
21 000 zł
Kobieta z kaliami, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
28 000 zł
Łowiczanki, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
5 500 zł
Duet Harmony, 2019
Ceramika, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Into the Yellow, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
18 000 zł
Winyl, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
4 800 zł
Zielona Limuzyna, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ostatnie Widzenie, 2018
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czerwone tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
10 000 zł
Letni sen, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Letnia sukienka owocowa, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Siła spokoju, 2019
Akryl, Płótno, 38 cm x 30 cm
1 000 zł
3 000 zł
Głosy przeszłości, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Jesień, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Znamiona, 2019
Akryl, Papier, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kwadratura koła, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Matka Boska Bialowieska, 2019
Olej, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
5 000 zł
Mój dom, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wieczór, 2019
Olej, Płótno, 24 cm x 30 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dziewczyna i smutek, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Trawa w pełni III, 2019
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Toccata, 2017
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Nudny wieczór, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Narada, 2019
Olej, Płótno, 73 cm x 89 cm
1 000 zł
1 000 zł
Miejsce, 2019
Akryl, Płótno, 65 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Spotkanie na plaży, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Perfect Moment Before Noon 27, 2019
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Śródziemnomorski, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Bocian, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Droga do domu, 2019
Olej, Płótno, 47 cm x 35 cm
1 000 zł
1 600 zł
Lis, 2019
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lukrecja & Bruno, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Szczurołap (dyptyk), 2019
Tusz, Papier, Akryl, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Three Sisters, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
To Maroon, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
W cieniu poranka, 2019
Olej, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 000 zł
Akt Kobiecy, 2018
Akryl, Papier, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Odpoczynek łabędzia, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Piknik, 2019
Olej, Płótno, 55 cm x 77 cm
1 000 zł
2 400 zł
Chrząszcz rogaty, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Zeus, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ciepły kolor lata, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Łąka, mlecze, dmuchawce, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Lalki, 2016
Olej, Płótno, 31 cm x 35 cm
1 000 zł
1 000 zł
Lampiony, 2019
Olej, Płótno, 81 cm x 63 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sikorka, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Love for Pleasure, 2019
Spray, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kompozycja, 2019
Tempera jajeczna, Papier, 98 cm x 68 cm
1 000 zł
1 000 zł
The Pool, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Tsurushokubu, 2019
Akryl, Płótno, 55 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Night of the Living Crabs, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Początek, 2019
Olej, Płótno, 200 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Jaśniejsza noc w mieście, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ulica Chopina, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Golden Live 3, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Beżowa martwa natura, 2016
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wypatrywacz delfinów, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Iluzja - kontrast, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dziki kwiat róży, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Metropolis, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
2 800 zł
Poranek w Jantarze, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Na falach mojej pamięci, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Powab, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wielka emigracja, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
4.20, 2019
Monotypia, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 400 zł
DNA miasta, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Świat urwisów, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Medytacja, 2019
Ceramika, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bez tytułu, 2019
Ceramika, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szaleństwo katalogowania, 2019
Ceramika, 50 cm x 18 cm
1 000 zł
1 000 zł
Antyłódka, 2018
Metal, Ceramika, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
1 000 zł