41. Aukcja Nowej Sztuki - 22 maja 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

41. Aukcja Nowej Sztuki

22 maja 2020, 19:30 (piątek)

Plastic Life, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Don, 2017
Olej, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
4 500 zł
Yellow Butterfly, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Błękitne wybrzeże, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
W objęciu Morfeusza, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
8 000 zł
Burza o zachodzie, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 500 zł
Trinity Dance, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Miasto tajemnic, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
9 000 zł
Dziewczyna i Narcyz, 2020
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Gwiaździsta noc, 2020
Technika własna, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kraków, 2016
Gwasz, Papier, 20 cm x 28 cm
1 000 zł
10 000 zł
Konstelacje E., 2020
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Sycylia 2018. Wspomnienie, 2018
Akwarela, Papier, 28 cm x 76 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czaple, 2019
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Gran Baie, 2020
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Matka Boska Wadowicka, 2020
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
18 000 zł
Gall & Leo, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
S(E)aCREd_T_Romance, 2019
Olej, Płótno, 140 cm x 125 cm
1 000 zł
3 500 zł
Piwonie, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Prezegląd prasy, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
W słońcu, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Miejsce początku. Przystań, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
4 800 zł
Perseusz i Andromeda, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Droga z wierzbami, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Urodzaj, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Na kuchennym stole, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Gąski, gąski, do domu!, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kobieta, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bystre Oko, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Władca równin, 2019
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Rywalizacja, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 160 cm
1 000 zł
2 800 zł
Lu lu Rose, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
A1, 2019
Technika własna, Kolaż, 70 cm x 220 cm
1 000 zł
3 000 zł
Jak latawce, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
BMX, 2018
Akryl, Płótno, 150 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Tancerka, 2020
Technika własna, Olej, 150 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kąpiące się, 2020
Szlagmetal, Papier, Akryl, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Nieznajomi, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zalotnicy, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 52 cm x 64 cm
1 000 zł
1 800 zł
Ulotne momenty, 2018
Kolaż, Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Portret, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Metropolis NYC Gold, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Oculi I, 2019
Olej, Płótno, 108 cm x 72 cm
1 000 zł
1 000 zł
Malwina Jagóra
Widok był niesamowity, 2020
1 000 zł
1 200 zł
Domek w kosmosie, 2012
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Czas ukojenia, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Diana, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ulatujące szczęście, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Myśli Lekki Powiew, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 110 cm
1 000 zł
2 400 zł
Josh by Slimane, 2020
Akryl, Płótno, 46 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Plaża, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
_Agata _Krutul
Rain, 2020
Technika własna, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Jaśniejsza strona, 2019
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 800 zł
Sentyment, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 400 zł
Make-up No Make-up (obraz i lampa), 2020
Technika własna, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
1 700 zł
Poza czasem, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Bez słów, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ławeczka zakochanych, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Bez tytułu (dyptyk), 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 500 zł
Summer Light Map, 2020
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Joker, 2020
1 000 zł
1 300 zł
Vestica, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Marionetki, 2020
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Para, 2020
Ceramika, 80 cm x 35 cm
1 000 zł
6 000 zł
Huśtawkowiec, 2020
Drewno, 155 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Głowa kobiety, 2020
Ceramika, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Oczy niebieskie, 2020
Ceramika, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Taniec, 2018
Ceramika, 30 cm x 29 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bursztynowy anioł, 2013
Kamień, Brąz, 44 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł