90. Aukcja Nowej Sztuki - 03 sierpnia 2024, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

90. Aukcja Nowej Sztuki

03 sierpnia 2024, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

There is no planet B, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
Tango Night, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
14 000 zł
Schody, 2001
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
22 000 zł
Lay-la, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Marlena's Dreams, 2024
Olej, Płótno, 93 cm x 72 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kobiece Trio, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 500 zł
Złoty księżyc, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
8 000 zł
Baletnice, 2018
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
2 600 zł
Carpe Diem, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
RO.104.80 z cyklu Zawodnicy, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
16 000 zł
Sen o wiośnie, 2024
Olej, Płótno, 130 cm x 70 cm
1 000 zł
9 500 zł
Niebieski, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Fengari, 2023
Tempera, Deska, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
6 500 zł
Stworzenie Ewy, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
20 000 zł
Przebudzenie 10, 2024
1 000 zł
3 000 zł
Samotność na morzu, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wszystko jest możliwe, 2024
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Szczęście 42, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
8 000 zł
Kosaciec, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Biegajcie chłopcy, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Leukos, 2011
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Crvena, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Powiew lata..., 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kąpiel, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Poranek w Encanto 1, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Regaty w Ustce (XI-383-992), 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Plaża w Jastarni, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 000 zł
6 500 zł
Blue XII, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Duet Arusha, 2024
1 000 zł
2 600 zł
Odmęt snu, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Atol, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Latający Holender, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 55 cm
1 000 zł
2 600 zł
Szlak pielgrzymów, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dom zachodzącego słońca, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Finezja, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 180 cm
1 000 zł
4 000 zł
Trzy rude kitki, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Gimnastyczka, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Miasto grzechu, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Gaja, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Półakt, 2024
Pastel, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kot, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
W opuszczonych sadach, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Gra z cyklu Forma Fizyczna, 2024
Olej, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
8 000 zł
Nostalgia, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Takie dwie od Cezanne'a, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kraina Czerwonych Ibisów, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
4 500 zł
Opiekun, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wnętrze z żółtą kanapą, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bieg przez płotki, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
W pełnym słońcu, 2024
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Czułe spojrzenie, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Słoneczny dzień, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Upływ czasu, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Kalabryjskie wakacje, 2024
1 000 zł
11 000 zł
Ruchome schody, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Wyspa, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dokąd idziesz, synu, 2007
Olej, Płótno, 134 cm x 81 cm
1 000 zł
3 000 zł
bez tytułu (W Toskanii), 2024
Olej, Płótno, 106 cm x 86 cm
1 000 zł
2 600 zł
Przypływ, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Księgowy mafii, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Leda, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Poranny kokon, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Ta jedyna, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 55 cm
1 000 zł
6 000 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Arka, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Podróże Caspara Dawida, 2024
Akryl, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Okno Friedricha, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Siła spokoju, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dolce far niente, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Purple villa and lantern, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Czas nadziei, 2024
Olej, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Śniadanie na plaży, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
And All That Jazz..., 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Lizbona, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
K13, 2024
Akryl, Płyta, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Country dogs, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Lovers, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 500 zł
Rajski sen, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Muszelki (I z XX), 2024
Inkografia, Papier, 32 cm x 23 cm
1 000 zł
2 200 zł
Orange sky, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Beztroska, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pejzaż z muzykantami, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Michelin, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Za dużo na głowie, 2016
Olej, Płótno, 150 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
Piec, 2011
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Madonna, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
Anioł, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bliskość, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kilka osób, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ładny, pogodny dzień, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
105
Illusion XV, 2024
1 000 zł
1 600 zł
106
Porzućcie gniew, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
108
Dream Walking, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 200 cm
1 000 zł
2 600 zł
109
black. earth., 2024
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
110
Shadow line, 2024
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
112
Przodownik, 2024
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 800 zł
114
Wakacyjny ocean, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
115
Wojowniczka Amazonii, 2024
Kamień, Ceramika, 80 cm x 45 cm x 30 cm
1 000 zł
2 800 zł
116
Miś wypatrujacy (czarny), 2024
Kamień, 34 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
3 800 zł
117
Leif, 2024
Metal, 225 cm x 43 cm x 43 cm
1 000 zł
5 000 zł
119
Szarża lekkiej brygady 2.21, 2024
Ceramika, 54 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
1 400 zł
120
My, 2021
Ceramika, Drewno, 37 cm x 31 cm x 18 cm
1 000 zł
3 000 zł
122
Struś, 2024
Metal, Drewno, 30.5 cm x 19 cm x 16 cm
1 000 zł
1 600 zł