I Aukcja "Zwierzyniec Sztuki" - 24 lutego 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja "Zwierzyniec Sztuki"

24 lutego 2023, 19:30 (piątek)

Trzęsawisko, 2023
Olej, Tempera, Płótno, 110 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Tabun niebieski, 2020
Tusz, Akwarela, Papier, 41 cm x 57 cm
1 000 zł
35 000 zł
Chocholi taniec, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Podwodny świat, 2022
Akryl, Olej, Płyta, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wesoło, 2014
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
9 000 zł
Trio, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kobieta z kogutem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Konik na biegunach, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
5 000 zł
Taniec i muzyka, 2012
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bajka zimowa, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Dla ciebie wszystko, 2023
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tam gdzie kwitną róże, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pocałuj mnie, księżniczko, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Take it easy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szczupaki, 2020
Olej, Płyta, 70 cm x 103 cm
1 000 zł
4 800 zł
Arktyka, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 100 zł
Spolegliwy II, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Poranna kawa, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Villa Cardo, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Weźmisz czarno kure…, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
5 500 zł
Rogata ferajna, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Teatr, nr 21, 1953
Tusz, Papier, 20 cm x 30 cm
1 000 zł
2 000 zł
Energe view, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Makaki - Tryptyk, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 150 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kropa, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Taka jedna ruda z kotem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Greczynka, 2022
Olej, Płótno, 61 cm x 47 cm
1 000 zł
1 000 zł
Infantka Piggy, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kociara III, 2015
Olej, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Góral z kozami, 1947
Olej, Płótno, 64 cm x 48 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wypas, 2023
Akwarela, Papier, 34 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przyjaciele, 2023
Akwarela, Papier, 38 cm x 56 cm
1 000 zł
2 200 zł
Życie w cieniu karuzeli, 2021
Akryl, Płótno, 170 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Ogniste koniki, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Czary mary, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Chwila ciszy, 2022
Akryl, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Flamingi, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czapla, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Koń morski, 2022
Akryl, Płótno, 115 cm x 75 cm
1 000 zł
4 800 zł
Być jak kameleon, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Przebudzenie, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Flamingi, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Tajemnice starorzecza, 2010
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Karnawał w Rio, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sweet Waters, 2022
Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 500 zł
Klaun na koniku, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ptak V, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kings, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
5 500 zł
Red forest, 2019
Akryl, Płótno, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zapowiada się dobry dzień, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Strażnik tajemnicy, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Koty, 2004
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kozy, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Rampampam, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu Podróż z Alicją, 2022
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 200 zł
_Katarzyna_
Wake up call, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Spokój, 2020
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Lolek, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Stock market (I z XX)
Inkografia, Papier, 20 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł
Głowa byka, 2023
Ceramika, 60 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
4 800 zł
Strażnik świątyni, 2019
Ceramika, 73 cm x 54 cm x 33 cm
1 000 zł
4 800 zł
Koń, 2023
Ceramika, 55 cm x 30 cm x 15 cm
1 000 zł
2 000 zł
Rhinoceros (155 z 350), II poł. XX w.
Brąz, 16 cm x 12 cm x 9 cm
1 000 zł
13 000 zł
Koniki, 2022
Ceramika, 30 cm x 24 cm x 15 cm
1 000 zł
1 900 zł
Dzień i noc, 2022
Ceramika, Drewno, 39.5 cm x 30 cm x 14 cm
1 000 zł
1 600 zł
Last Unicorn, 2022
Ceramika, 25 cm x 22 cm x 14 cm
1 000 zł
1 000 zł