V Aukcja – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów - 19 czerwca 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

V Aukcja – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów

19 czerwca 2020, 19:30 (piątek)

Matea, 2020
Tempera jajeczna, Deska, 90 cm x 80 cm
5 000 zł
6 000 zł
Bez tytułu, 2020
Żywica, Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
7 000 zł
8 000 zł
Borowno'19, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
6 000 zł
7 500 zł
Wesoło, 2014
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
6 000 zł
6 000 zł
Demeter (2/6), 2019
Brąz, Stal, Patyna, 95 cm x 40 cm x 50 cm
15 000 zł
27 000 zł
Midnight Mystery, 2017
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
3 500 zł
6 000 zł
Generation X, 2020
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
7 000 zł
13 000 zł
Saudade, 2020
Olej, Płótno, 105 cm x 130 cm
5 000 zł
5 000 zł
Wybór Kaina, 2020
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
4 000 zł
4 800 zł
W słońcu, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
3 000 zł
6 000 zł
Cel, 2017
Akryl, Płótno, 140 cm x 80 cm
4 000 zł
6 500 zł
Bacon, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
6 000 zł
6 000 zł
BOOM, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 200 cm x 120 cm
15 000 zł
15 000 zł
Bez tytułu
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
3 000 zł
3 800 zł
Głowa XI, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
3 000 zł
3 000 zł
Don Kichot, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
6 000 zł
6 500 zł
Kanon C, 1994
Olej, Płótno, 63 cm x 93 cm
2 500 zł
3 800 zł
Bratnie dusze, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
3 000 zł
3 000 zł
Życie ostre jak maczeta, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
2 000 zł
2 200 zł
Greckie wakacje II, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
2 000 zł
3 500 zł
Miłość w czasach zarazy, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 40 cm
1 200 zł
2 200 zł
Dziewczyna, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 200 zł
1 200 zł
Piorun uderzył w słońce, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
5 000 zł
5 000 zł
Lady Zombie 2, 2013
Ceramika, 43 cm x 17 cm x 15 cm
2 000 zł
2 200 zł