V Aukcja Sacrum Profanum - 21 października 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

V Aukcja Sacrum Profanum

21 października 2022, 19:30 (piątek)

Nie do wiary. Świat, 2016
Akryl, Deska, 47 cm x 36 cm
1 000 zł
26 000 zł
Madonna z Dzieciątkiem, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 58 cm
5 500 zł
5 500 zł
Zafrasowana, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Szept, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Anioł 1, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Zmęczony anioł, 2020
Pastel, Papier, 45 cm x 32.5 cm
1 000 zł
4 000 zł
_____ _Jaruszewska
Bez tytułu II, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Zamyślony anioł, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Archanioł Michał, 2022
Olej, Płótno, 20 cm x 20 cm
1 000 zł
1 400 zł
Święty Jerzy, Rosja XX w.
Tempera, Deska, 40.5 cm x 33 cm
1 000 zł
3 500 zł
The Liturgy, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Plac Trzech Krzyży, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Ceremonia, 2022
Akryl, Płótno, 24 cm x 18 cm
1 000 zł
1 000 zł
Papież
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
16 000 zł
O rany!, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
2 200 zł
Katedra, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kolejna wieczerza, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dźwiek żywiołów, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
4 800 zł
Bez tytułu, 2017
Akryl, Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dada to nie jest niebo, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Spirit of Bali, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Skulls, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
5 500 zł
Śnięty, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Amor, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Nowa konfesja Boryny i Jagusi, 2021
Akryl, Płótno, 55 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Aleksander Yasin
Pod skrzydła obłokiem, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Lśnienie, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Poza chaosem, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Anioł i Demon, 2022
Kredka, Tusz, Akryl, Papier, 64 cm x 45 cm
1 000 zł
1 100 zł
Troska, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Angels and Demons, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Cicho sza, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Madonna z Dzieciątkiem XIX/XX w.
Drewno, 38 cm x 16 cm x 9 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pod taflą jeziora, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dwa światy, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
1 900 zł
Queen, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Madonny, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Madonna w nimbie, 2022
Olej, Deska, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Fantasmagoria, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Drzewo Proroków, 2000
Olej, Płótno, 125 cm x 80 cm
6 000 zł
6 000 zł
Zagubiona dusza, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Anielice nad Manhattanem, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Anioł spokoju, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Matka Boska Orantka, 2019
Inkografia, Papier, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Portret z krzyżem, 2019
Akwarela, Papier, 32 cm x 24 cm
1 000 zł
1 000 zł
Św. Krzysztof, XIX/XX w.
Drewno, 64 cm x 28 cm x 16 cm
1 000 zł
1 700 zł
Budda, Chiny, II poł. XX w.
Brąz, 38 cm x 25 cm x 15 cm
1 000 zł
2 200 zł