XV Aukcja Nowej Sztuki - 07 kwietnia 2017, 19:30 (piątek) - GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

XV Aukcja Nowej Sztuki

07 kwietnia 2017, 19:30 (piątek)

GALERIA OFFICYNA ART & DESIGN AL. JEROZOLIMSKIE 107, WARSZAWA

Sycylia I, 2015
Technika własna, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
3 200 zł
Amazonka II, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jeleń na vespie, 2017
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zasmucona, 2016
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ptaszarka, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 600 zł
Zanim, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 65 cm
1 000 zł
1 100 zł
Cisza, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 400 zł
Prince, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Korekty, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Karolina Kucharska
Dwa flamingi, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Siwy I, 2015
Technika własna, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Być albo nie, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Magic symphony, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Leśny duch, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Diskoń, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 400 zł
Derby w Ascot, 2017
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Niepoliczalne domki 317, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 600 zł
Kotka, 2014
Akryl, Płótno, 75 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Katarzyna Dobrogowska
Portret (z cyklu Typy Bałuckie), 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Twarze i maski, 2017
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 400 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 400 zł
Narodziny Wenus, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
WAR-kot, 2002
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Maski I, 2014
Akryl, Płótno, 140 cm x 200 cm
1 000 zł
1 500 zł
Radosław Pytelewski
Obserwacja pływaczki, 2017
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ramramram, 2013
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bioforma, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
El mundo del libro, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Blue tatoo, 2017
Olej, Płótno, 90 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Magda Maciaszek
Blue sigh 4, 2007
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kocham cię, Polsko, 2017
Akryl, Płyta, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 400 zł
Czas i przestrzeń, 2017
1 000 zł
1 000 zł
Polluks III, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Look out!, 2017
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Budynek, 2016
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kopce III, 2017
Technika własna, 15 cm x 33 cm
1 000 zł
1 100 zł
The lost way, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Danseuses, 2017
Olej, Płótno, 41 cm x 33 cm
1 000 zł
1 600 zł
Zgubieni, 2017
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Akt, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Nie dotykając ziemi, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 200 zł
Plac Unii Lubelskiej, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Głowa pełna marzeń, 2016
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Atak czy ucieczka?, 2017
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tors, 2016
Ceramika, 53 cm x 23 cm
1 000 zł
3 200 zł
Ławeczka, 2016
Brąz, Drewno, 20 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł