61. Aukcja Nowej Sztuki - 11 marca 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

61. Aukcja Nowej Sztuki

11 marca 2022, 19:30 (piątek)

Good night, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
50 000 zł
Dotyk słońca, 2022
Olej, Płótno, 160 cm x 90 cm
1 000 zł
48 000 zł
Kocice, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Odyseja Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 170 cm x 115 cm
1 000 zł
22 000 zł
Fatamorgana, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
7 000 zł
Mały ogrodnik, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 60 cm
1 000 zł
10 000 zł
Cztery z cyklu Kalendarz, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Władca puszczy, 2022
Olej, Tempera, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
13 000 zł
Lulajże, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
28 000 zł
Tancerka 1, 2022
Tusz, Akryl, Papier, 29.5 cm x 21 cm
1 000 zł
5 000 zł
Nimfy 4, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 180 cm
1 000 zł
9 000 zł
Lamy nad miastem
Akwarela, Papier, 27 cm x 18.5 cm
1 000 zł
19 000 zł
Regaty, 2013
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
26 000 zł
Nad Wisłą, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Muzyka dnia, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Arabeska, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Aestas IV, 2009
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
1 000 zł
7 500 zł
Wiatrowskaz, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Volare V, 2016
Akryl, Olej, Tempera, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
7 000 zł
Źródło, 2021
Technika własna, Olej, Płótno, 90 cm x 135 cm
1 000 zł
4 800 zł
Katedra, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Leda z przyjacielem, 2022
Olej, Deska, 165 cm x 54 cm
1 000 zł
3 000 zł
Już wieczór, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Lorem Ipsum, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 600 zł
Przed burzą, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Spensierata, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Niedopowiedzenia 6, 2022
1 000 zł
4 000 zł
Pers, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 800 zł
Lotem bliżej, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Trzy Gracje, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Olamaloú
Fear of the right, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Moje klocki lego, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Forma fizyczna - Intrygująca, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
12 000 zł
On i Ona, 2019
Akryl, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
5 000 zł
Śnienie, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 82 cm
1 000 zł
3 500 zł
Delusional conception, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Manhattan Nocą, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
3 000 zł
A.I i A.P, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Romance, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Murzina, 2014
Akryl, Płyta, 44 cm x 44 cm
1 000 zł
2 800 zł
Amsterdam, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
7 000 zł
Pogodny dzień, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Le Mans 6, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Błękitne blokowisko, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Lot, 2021
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Arka, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Totem, 2022
Technika własna, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
8 000 zł
Metanoja, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zatrzymać chwilę, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
9 000 zł
Lotem tanecznym, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Red boat, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kraj bocianów, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dream, 2022
1 000 zł
3 000 zł
Warcaby VI, 2021
Technika własna, Akryl, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Black wings, 2021
1 000 zł
5 000 zł
1302, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Osty (tryptyk), 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 190 cm
1 000 zł
2 400 zł
Na zakręcie, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Mistyczny las, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
12 000 zł
Martwa natura z papugą, 2021
Akryl, Płótno, 52 cm x 40 cm
1 000 zł
10 000 zł
Pasion del baile III, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Siła duchowa, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Flamenco w turkusowe kropki, 2013
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Skrzydłowiec, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Powabna, 2010
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pan i Pani, 2022
1 000 zł
3 000 zł
Friendship, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Seans, 2022
Tusz, Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wystrugany z banana, 2020
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Czaple III, 2022
1 000 zł
1 000 zł
Pensamientos Feliz, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zapach nocy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
New romantic, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kwiaty, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Tak?, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
_Katarzyna_
Akt z niebieskim garnkiem, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Morning light, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 900 zł
Ulotność chwili, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zjazd, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kot Maciej, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Kompromis, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Golf, 2021
Olej, Płyta, 65 cm x 65 cm
1 000 zł
1 600 zł
Wyjście poza percepcję, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Księga smoczej puszczy, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wrażliwość, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Zapach róży, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Sprawan arodowa, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Mindfulness XXVI, 2021
1 000 zł
4 000 zł
No hej, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Astronom, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Moonwalk, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Peonie, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Yellow leaf, 2021
Akryl, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Audrey i Marylin, 2021
1 000 zł
2 800 zł
Obiecujaca młoda solistka, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Promenada, 2021
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dziesięć po dziesiątej, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
105
Artyści, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Ruda z warkoczem, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
107
W czerwieni, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
108
Zwiastun, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
109
Zegarmistrz, 2021
Olej, Płyta, 25 cm x 35 cm
1 000 zł
2 200 zł
110
Arka (1 z 10), 2019
Grafika cyfrowa, Papier, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
111
Chłopiec z kółkiem, 2013
Olej, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
2 000 zł
112
Szkic tuszem, 2016
Tusz, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 800 zł
113
Nowy w rodzinie, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
114
Still Life with two wooden horses, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
115
Konkrecja zielona, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
116
Yoko, 2022
Metal, 168 cm x 40 cm x 41 cm
1 000 zł
4 800 zł
117
Usta, 2022
Ceramika, 65 cm x 56 cm x 38 cm
1 000 zł
3 800 zł
118
Krzesło, 2021
Ceramika, 38 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
1 500 zł
119
Matka Ziemia, 2022
Ceramika, 55 cm x 47 cm x 3 cm
1 000 zł
3 000 zł
120
Powrót, 2021
Ceramika, Drewno, 28 cm x 14 cm x 71 cm
1 000 zł
2 200 zł