66. Aukcja Nowej Sztuki - 06 sierpnia 2022, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

66. Aukcja Nowej Sztuki

06 sierpnia 2022, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Killer, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
35 000 zł
Przypływ, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
45 000 zł
Malarz domysłów
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
40 000 zł
Love, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Happy car II, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
9 500 zł
Sopot II, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
16 000 zł
Sopot (10 z 20), 2018
Inkografia, Papier, 33 cm x 28 cm
1 000 zł
8 500 zł
Dzień wolny, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Koty i my, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Tempera, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Time to break 4, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wirtualna rzeczywistość, 2022
Olej, Płyta, 97 cm x 95 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wojażer, 2022
Akryl, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Gdzie oczy poniosą, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Na wietrze, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Con anima, 2022
Technika własna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
13 000 zł
W paski, 2018
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
7 500 zł
Forma fizyczna (motyl), 2022
1 000 zł
7 000 zł
Olamaloú
All eyes on us, 2022
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dialog II, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 200 zł
Dzikie serce, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kot pustynny, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bezosobowość 3, 2022
Pastel, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pensamientos Lady, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wejście. Epizod drugi, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
35 000 zł
Podaj dalej, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Siesta, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Biały obraz V, 2022
Olej, Płótno, 75 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dziewczyna z rowerem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
1928 Mercedes-Benz, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Domki plażowe, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Sacred Intervention, 2022
Olej, Płótno, 145 cm x 130 cm
1 000 zł
7 000 zł
Costa de la luna, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
Pasja wolności, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Błękit paryski, 2022
Olej, Płótno, 53 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Grande valse brillante, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 190 cm
1 000 zł
7 500 zł
Blablok, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
3 800 zł
Terra Nova, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Skrawki, 2022
Akryl, Płótno, 93 cm x 93 cm
1 000 zł
2 400 zł
Symbioza, 2022
Olej, Płyta, 61 cm x 77 cm
1 000 zł
2 000 zł
Tak lub nie, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Stare miasto, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Z nadzieją, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Eden, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Scirocco..., 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Droga do portu, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Sierpniowy zachód słońca, 2022
Olej, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Słoneczna rzeka, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Wzniesienie, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Stary wagon, 2019
Olej, Płyta, 87 cm x 73 cm
1 000 zł
2 800 zł
Z cyklu In the sunshine, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
6 000 zł
Bliżej niż dotyk, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Lilith i Ewa, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wiosna jest w twoich oczach, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Trusting the Mystery, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 200 zł
Manifestation, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
My Lovely Day, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Głębia spokoju, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
W świetle 8, 2022
1 000 zł
4 000 zł
Najada, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Illusion II, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Izabela Osadnik
Tondo, 2022
Technika własna, Płyta, 88 cm x 88 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dama z Mediolanu, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Taka jedna z kotem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Holiday, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
W marynarskim stylu, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 700 zł
Dead can dance, 2022
1 000 zł
1 200 zł
Light Lion, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Animals, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wiatr we włosach, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Rajskie drzewko, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 95 cm
1 000 zł
2 800 zł
Alegoria morska, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Le Flamant Bleu, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zielona wyspa, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Upał, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pomarańczarka, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Zawsze wracamy, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Mindfulness - power, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 180 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Malwy, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Ostatni pojedynek, 2022
Ceramika, 62 cm x 46 cm x 46 cm
1 000 zł
4 800 zł
Na ławce, 2022
Drewno, 80 cm x 80 cm x 78 cm
1 000 zł
5 000 zł
Para, 2020
Ceramika, 80 cm x 35 cm x 25 cm
1 000 zł
10 000 zł
Rita, 2022
Metal, 187 cm x 41 cm x 38 cm
1 000 zł
7 000 zł
Nostalgia, 2022
Kamień, Brąz, 57 cm x 11 cm x 11 cm
1 000 zł
4 000 zł
Droga, 2022
Ceramika, 50 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
2 600 zł
105
Wartownicy, 2022
Metal, Ceramika, Drewno, 42 cm x 18 cm x 16 cm
1 000 zł
2 400 zł