Aukcja Dwóch Serc - 26 maja 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja Dwóch Serc

26 maja 2023, 19:30 (piątek)

I Love U, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
30 000 zł
Miłosna melodia, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Przyjaźń, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Co dzisiaj mi opowiesz, 2023
Olej, Płyta, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dwa serca, 2023
Olej, Płótno, 75 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Mężczyzna i kobieta, 1998
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
W cytrusowym gaju, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Eugeniusz Ochonko
El magica mundo de oriente, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
W nieznane, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Razem, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Droga wojownika, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Con Amore, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Droga, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dwa serca, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Balleriny w zieleni, 2023
Tusz, Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Koniki
Technika własna, Papier, 24 cm x 29 cm
1 000 zł
7 500 zł
Siostry, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Siesta, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dwa serca Battlera, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
2 200 zł
Na próbie, 2019
Akryl, Płótno, 22 cm x 28 cm
1 000 zł
1 500 zł
Oczekiwanie, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
1 500 zł
Let's Play, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Spacer z psem, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Złote gody, 2023
Olej, Płótno, 45.5 cm x 35 cm
1 000 zł
1 600 zł
Implicatio, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
K8, 2023
1 000 zł
1 500 zł
Taneczna jedność, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bajki Kota Behemota, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Kobieta z mężczyzną
Olej, Płyta, 21 cm x 15 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stosunki, 2019
Akryl, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ksieżycowa Przystań, 2023
Akryl, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dualność, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
W drodze, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Aleksander Yasin
Niedosyt, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dziewczyna i ptak, 2020
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czaple III, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Two Hearts. One Dream, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 180 cm
1 000 zł
2 200 zł
Greek batik, 2020
Technika własna, Tkanina, 45 cm x 53 cm
1 000 zł
1 000 zł
Azyl, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Maga, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pelikany, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
2 Hearts, 2023
Olej, Deska, 41 cm x 34 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szatilion, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Papużki nierozłaczki, 2017
1 000 zł
2 000 zł
Cesarzowa, 2022
Akryl, Płótno, 105 cm x 105 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pojedynek, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Z przyjaciółką, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Plaża w Juracie, 2006
Akwarela, Papier, 24 cm x 31 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
Osiągnięcie, 1980
Pastel, Papier, 48.5 cm x 33 cm
1 000 zł
1 000 zł
W krzywym zwierciadle, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pusta plaża, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Konie, 2023
Kredka, Tusz, Akwarela, Papier, 21 cm x 29 cm
1 000 zł
1 000 zł
Para (heliograwiura)
Technika własna, Papier, 33 cm x 25 cm
1 000 zł
1 400 zł
Cieniem łączeni, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Wzajemność, 2022
Ceramika, Drewno, 35 cm x 26 cm x 15 cm
1 000 zł
1 100 zł
Duet głowy 2, 2022
Ceramika, 19 cm x 21 cm x 13 cm
1 000 zł
2 600 zł
Madonna, XX w.
Drewno, 41 cm x 14 cm x 10 cm
1 000 zł
1 300 zł
Cherubin, XX w.
Drewno, 31 cm x 15 cm x 8 cm
1 000 zł
1 000 zł