IX Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów - 21 stycznia 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

IX Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów

21 stycznia 2022, 19:30 (piątek)

Persis, 2021
Tempera, Deska, 60 cm x 60 cm
4 500 zł
11 000 zł
W promieniach słońca, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
8 000 zł
14 000 zł
Stella Polaris, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
8 000 zł
26 000 zł
11.14 Praga, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
10 000 zł
38 000 zł
Pętla miłosna, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
9 000 zł
24 000 zł
Bez tytułu, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 110 cm
15 000 zł
20 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
7 500 zł
10 000 zł
Cykl Zawodnicy GA31.717, 2016
Akryl, Płótno, 130 cm x 130 cm
12 000 zł
40 000 zł
RR100, 2021
Brąz, 73 cm x 97.5 cm x 15 cm
30 000 zł
65 000 zł
Hades, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
5 000 zł
9 000 zł
Hunter, 2014
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
15 000 zł
20 000 zł
Z serii Pogłos, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 200 cm x 180 cm
12 000 zł
16 000 zł
Czerwone zaćmienie, 2021
5 000 zł
9 000 zł
Apeiron 72, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
3 000 zł
3 500 zł
Pod wodą, 2014
Olej, Płótno, 140 cm x 200 cm
12 000 zł
13 000 zł
Jabłko Adama, 2021
4 000 zł
7 000 zł
Serenade, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
7 000 zł
11 000 zł
Raz jeden w przestrzeni, 2021
4 500 zł
7 000 zł
Wolność, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
3 000 zł
4 500 zł
Kwintet, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 130 cm
5 000 zł
8 000 zł
Louise Cyphre, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
5 000 zł
5 000 zł
Mdłości, 2014
Olej, Deska, 30 cm x 25 cm
12 000 zł
20 000 zł
Cykl Saudade - Bez tytułu, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
6 000 zł
6 000 zł
Bez tytułu, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
6 500 zł
7 500 zł
Drzewo Życzeń, 2020
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
2 500 zł
2 600 zł
Daria Solar
The Flow, 2011
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
6 500 zł
7 000 zł
Joker, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
4 000 zł
5 000 zł
Wnętrze, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
7 000 zł
11 000 zł
Solaris, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 150 cm
3 500 zł
3 800 zł
Organizm 75, 2014
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
2 000 zł
20 000 zł
Niedzielny lockdown, 2021
Akryl, Deska, 41 cm x 43 cm
1 500 zł
2 000 zł
Miriam, 2021
Ceramika, 75 cm x 23 cm x 19 cm
9 000 zł
11 000 zł
Biały pejzaż, 2019
Olej, Płótno, 57 cm x 137 cm
8 000 zł
8 500 zł
Iwona Wojewoda
XXX, 2014
Tempera, Płyta, 110 cm x 70 cm
5 000 zł
Kompozycja z czajnikiem
Pastel, Papier, 45 cm x 64 cm
3 000 zł
7 500 zł
XVI, 2009
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Uścisk natury, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
2 000 zł
2 000 zł
Akt
Ceramika, 50 cm x 20 cm x 15 cm
3 500 zł
3 800 zł
Kobra, 2019
Technika własna, Płótno, 100 cm x 100 cm
2 000 zł
2 000 zł
Trzy pokolenia, 2008
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
6 000 zł
7 000 zł
Melancholia, 2021
Akryl, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 500 zł
2 400 zł
Z cyklu Iskierki I, 2021
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 500 zł
1 800 zł